Võta ühendust meie konsultandiga

Ehituse tüübid

Puitmaja ehitus on Timbeco põhitegevusala. Siin lehel leiad erinevat tüüpi hooneid, mida oleme valmis puitelementidest ja moodulitest ehitama.

Puitelementidest eramu

Eramajad

Oleme Eestis ehitanud suurel hulgal puitelementidest eramaju. Puitelementidest saab ehitada erinevat tüüpi ja suurusega eramuid. Puitelementidest ehitamisel pöörame suurt tähelepanu hoone õhupidavusele, energiasäästlikusele ja kasutusmugavusele.

 

Paarismajad

Paarismajad

Timbeco on ehitanud palju erinevaid paarismaju. Samuti oleme välja töötanud standardlahenduse, mida oleme Eestis juba aastaid edukalt ehitanud. Pöörame suurt tähelepanu materjalide kasutamisele, konstruktsioonide vastupidavusele, heliisolatsioonile ja eluruumide kasutusmugavusele.

Puitelementidest ridamajad

Ridaelamud

Timbeco on püstitanud Eestis ja Skandinaavias puitelementidest ridaelamuid. Suurim ridaelamute projekt on Käokella elurajoon Tallina lähedal. Käokella elurajoonis oleme ehitanud 7 ridaelamut, kokku 63 eluruumi. Koostöös TalTechi ülikooliga oleme välja töötanud  liginullenergia ehitusprojekti ridaelamute jaoks.

Elementmaja

Väikesed korterelamud

Väikesed korterelamuid saab väga edukalt ehitada puidust puitelementidest ja moodulitest. Väikeste korterelamute puhul on eelistatav siiski moodulite kasutamine. See säästab aega kohapeal ja vähendab ehituskulusid.

Seinaelemendid

Suured korterelamud

Suurte betoonkonstruktsioonidega korterelamute puhul on väga edukalt võimalik kasutada puitkonstruktsioonil fassaadielemente. See kiirendab hoone ehitusprotsessi ja ilmastikukindlust.  Selliseid korterelamuid on võimalik ehitada ka 100% moodulitest.

Passiivmaja

Lasteaiad

Ruumide sisekliima ja keskkonnasõbralikud ehitusmaterjalid on lasteaedade ehitamisel väga olulised. Lisaks traditsioonilistele puitelementidele oleme kasutanud lasteaedade ehitusel ka CLT-lahendusi.

Vineeritehase katuseelemendid

Tööstushoonete katused

Oleme mitmele tööstushoonele tootnud ja paigaldanud katuseelemendid.