Võta ühendust meie konsultandiga

Käokella ridaelamu 2016 – 2018

Timbeco tootis ja püstitas kõrge tehasevalmidusega ridaelamu Eestis.

Ridaelamu välis- ja siseseinte puitelementidesse paigaldati tehases ventilatsiooni läbiviigud, kaminakorstna läbiviigud ning elektrikõrid. Läbiviikude paigaldamine aitab kokku hoida ehituse aega platsil. Samuti tagatakse tehases läbiviikude parem õhutihedus, samavaäärse tulemuse saavutamine objektil oleks keeruline ning kordades aeganõudvam kui tehases.

Tehases paigaldati puitelementidele ka siseviimistluseks kipsplaat ning termotöödeldud välisvooder. Termotöödeldud voodrilaua eeliseks on vastupidavus ilmastikuoludele ja stabiilne kuju – laud ei kõverdu ega kaardu. Termotöötlemise tulemusel ei levi puidul mädanik ega hallitus.

Kõrge tehasevalmidus võimaldab kokku hoida ehituse aega objektil. Samuti suurendab kõrge tehase valmidus hoone konstruktsionide kvaliteeti, sest kõik materjalid on teostatud ning paigaldatud tehase kuivades oludes. 4 nädalaga ehitati ridaelamu ilmastikukindlaks. Kohapeal oleks ilmastikukindlaks ehitamine võtnud kuni 3 korda rohkem aega.

Ridaelamu asukoht: Rae vald Eesti
Elamispinda: 800 m2
Korterite arv: 8
Puitelementide maht: 3000 m2
Tellitud valmidus: osaliselt väljast valmis majakarp, nagu piltidel. Seest valge karp
Tehases paigaldatud: ventilatsiooni läbiviigud, kaminakorstna läbiviigud, elektritarvikud, puitlaudis. Sise- ja välisseintele sisemine kipsplaat.
Eriosad: ei
Vundament: ei
Arhitektuur: kliendi poolt

Kokku oleme ehitanud 6 ridaelamut, kokku 48 korteriga. Lisaks oleme ehitamas samasse elurajooni veel 10 ja 12-korteriga ridamaja lahendused.


Asukoht


Vaata ka

Ridaelamud Rootsis Kosterbadenis 2018

vaata lähemalt

Puitelementidest eramu Kiilis 2018

Kuigi tegemist väiksemat tüüpi puhkemajadega, siis tehniliselt väga keerukad. Kasutatud on nii puitkonstruktsioone, teraskonstruktsioone (postid-talad), puitferm-konstruktsioone kogu maja lõikes.

vaata lähemalt

Oleme ehitanud üle 2500 puithoone 25 riiki
Müügikonsultandid on kõik inseneri haridusega
Meie meeskonnas on 12 projekteerijat