Võta ühendust meie konsultandiga

Käokella puitelementidest ridaelamud

Timbeco tootis ja püstitas kõrge tehasevalmidusega ridaelamud Eestis Käokella elurajoonis.

Ridaelamu välis- ja siseseinte puitelementidesse paigaldati tehases ventilatsiooni läbiviigud, kaminakorstna läbiviigud ning elektrikõrid. Läbiviikude paigaldamine aitab kokku hoida ehituse aega platsil. Samuti tagatakse tehases läbiviikude parem õhutihedus, samavaäärse tulemuse saavutamine objektil oleks keeruline ning kordades aeganõudvam kui tehases.

Tehases paigaldati puitelementidele ka siseviimistluseks kipsplaat ning termotöödeldud välisvooder. Termotöödeldud voodrilaua eeliseks on vastupidavus ilmastikuoludele ja stabiilne kuju – laud ei kõverdu ega kaardu. Termotöötlemise tulemusel ei levi puidul mädanik ega hallitus.

Kõrge tehasevalmidus võimaldab kokku hoida ehituse aega objektil. Samuti suurendab kõrge tehase valmidus hoone konstruktsionide kvaliteeti, sest kõik materjalid on teostatud ning paigaldatud tehase kuivades oludes. 4 nädalaga ehitati ridaelamu ilmastikukindlaks. Kohapeal oleks ilmastikukindlaks ehitamine võtnud kuni 3 korda rohkem aega.

Ridaelamu asukoht: Käokella elurajoon, Rae vald Eesti
Elamispinda: 800 m2
Korterite arv: 8
Puitelementide maht: 3000 m2
Tellitud valmidus: osaliselt väljast valmis majakarp, nagu piltidel. Seest valge karp
Tehases paigaldatud: ventilatsiooni läbiviigud, kaminakorstna läbiviigud, elektritarvikud, puitlaudis. Sise- ja välisseintele sisemine kipsplaat.
Eriosad: ei
Vundament: ei
Arhitektuur: kliendi poolt

Kokku oleme ehitanud 6 ridaelamut, kokku 48 korteriga. Lisaks oleme ehitamas samasse elurajooni veel 10 ja 12-korteriga ridamaja lahendused.

Käokella


Asukoht


Vaata ka

Tonsberg

Tønsbergi psühhiaatriahaigla fassaadielemendid

Timbeco tootis ja paigaldas puitelementidest haiglahoonele Tønsbergis, Norras. Terviklik hoonekompleks valmib 2022 aastal.

vaata lähemalt
Sydal

Puitelementidest koolimaja Sydalen, Norra

Timbeco tootis ja paigaldas puitelementidest koolimaja Sydalenis Norras. Hoone on multifunktsionaalne ja vastab kõrgetele ehitusstandarditele.

vaata lähemalt

Puithooned
Oleme ehitanud üle 2500 puithoone 25 riiki
Insenerid
Müügikonsultandid on kõik inseneri haridusega
Projekteerijad
Meie meeskonnas on 12 projekteerijat