Võta ühendust meie konsultandiga

Käokella puitelementidest ridaelamud

Timbeco tootis ja püstitas kõrge tehasevalmidusega ridaelamud Eestis Käokella elurajoonis.

Ridaelamu välis- ja siseseinte puitelementidesse paigaldati tehases ventilatsiooni läbiviigud, kaminakorstna läbiviigud ning elektrikõrid. Läbiviikude paigaldamine aitab kokku hoida ehituse aega platsil. Samuti tagatakse tehases läbiviikude parem õhutihedus, samavaäärse tulemuse saavutamine objektil oleks keeruline ning kordades aeganõudvam kui tehases.

Tehases paigaldati puitelementidele ka siseviimistluseks kipsplaat ning termotöödeldud välisvooder. Termotöödeldud voodrilaua eeliseks on vastupidavus ilmastikuoludele ja stabiilne kuju – laud ei kõverdu ega kaardu. Termotöötlemise tulemusel ei levi puidul mädanik ega hallitus.

Kõrge tehasevalmidus võimaldab kokku hoida ehituse aega objektil. Samuti suurendab kõrge tehase valmidus hoone konstruktsionide kvaliteeti, sest kõik materjalid on teostatud ning paigaldatud tehase kuivades oludes. 4 nädalaga ehitati ridaelamu ilmastikukindlaks. Kohapeal oleks ilmastikukindlaks ehitamine võtnud kuni 3 korda rohkem aega.

Ridaelamu asukoht: Käokella elurajoon, Rae vald Eesti
Elamispinda: 800 m2
Korterite arv: 8 – 12
Puitelementide maht: 3000 m2
Tellitud valmidus: osaliselt väljast valmis majakarp, nagu piltidel. Seest valge karp
Tehases paigaldatud: ventilatsiooni läbiviigud, kaminakorstna läbiviigud, elektritarvikud, puitlaudis. Sise- ja välisseintele sisemine kipsplaat.
Eriosad: ei
Vundament: ei
Arhitektuur: kliendi poolt

Kokku oleme ehitanud 8 ridaelamut, kokku 70 korteriga. Lisaks oleme ehitamas samasse elurajooni veel 4 ridamaja kus kokku 48 korterit.


Asukoht


Vaata ka

Puitelementidest suvemaja

Timbeco energiatõhus puitkarkassil elementidest suvemaja. Hoonele on väljastatud energiamärgis B. Vihmaveerennid ja torud on peidetud

vaata lähemalt
Lillgarden_elementmajad

Lillgården elementmajad Rootsis

Timbeco püstitas Rootsis Tungelstas ridaelamud 29 perele. Hästi läbimõeldud planeeringuga korterid on suurusega 116 - 157 ruutmeetrit.

vaata lähemalt

Puithooned
Oleme ehitanud üle 2500 puithoone 25 riiki
Insenerid
Müügikonsultandid on kõik inseneri haridusega
Projekteerijad
Meie meeskonnas on 12 projekteerijat