Võta ühendust meie konsultandiga

Tooted

Tehasemaja eeliseid ehitusplatsil ehitatava maja ees on ehituse kiirus, rahaline kokkuhoid, kindel kvaliteet ja garantii. Meie tootevalikus on puitkarkassil ja CLT lahendustel põhinevad element- ning moodulhoonete komponendid ning terviklahendused.

Fassaadielemendid

Fassaadielemendid

Fassaadielemendid nii korterelamutele, ühiskondlikele- kui ärihoonetele vastavalt tellija projektile ning maksimaalses valmidusastmes. Fassaadielemente kasutatakse enamasti korruselamute välisperimeetri avatäite- ja soojustuselemendina.

vaata lähemalt
Katuseelemendid

Katuseelemendid

Puitkarkassil katuseelemendid on hingava konstruktsiooniga ning sobilikud erinevat tüüpi ning suurusega hoonetele. Katuseelemente saab juba tehases osaliselt katusekattematerjaliga katta.

vaata lähemalt
Puitelementidest elementmajad

Elementmajad

Elementmaja kõik osad valmivad suurelementidena tehases. Näiteks välissein koos uste ja akendega või katus koos kattematerjaliga on tehases valmis ehitatud ja monteeritakse tõstemehhanismiga paika, vähendades oluliselt ehitusaega. 

vaata lähemalt
Moodulmajad

Moodulmajad

Moodulmajad toodetakse tehases väga kõrge valmidusastmeni. Reeglina on moodulid nii seest kui väljast kuni 80-90% ulatuses viimistletud ja mööbel paigaldatud. Moodulitest on majanduslikult kõige mõistlikum ehitada hooneid, kus on võimalik kasutada sarnaseid mooduleid/hoone komponente.

vaata lähemalt

Tehasemaja valmib tähtajaks ja projekt püsib eelarves

Ehituskulud ja lühikesed tähtajad võivad projektist teha õnnestumise või läbikukkumise. Tehases toodetud element- või moodulmaja vähendab probleeme alltöövõtjatega ja lühikeste tähtaegadega. Tehasemajade tootjana toome ehitsprotsessi täpsuse ja ennustatavuse. Ehitame kvaliteetseid ja kestvaid hooneid vastavalt kliendi projektile.

Vaata lähemalt

Tehasemaja eelised

Raha kokkuhoid

Elementmaja annab täiendava ajalise ja rahalise kokkuhoiu ka seeläbi, et samaaegselt tootmisega tehases võib ehitusplatsil viia läbi pinnasetöid, trasside ning vundamendiehitust. Ehitusobjektil ehitatava maja puhul ei saa enamikke töid samal ajal teha ning seetõttu pikeneb ehitusaeg oluliselt.

Aja kokkuhoid

Kõige tähtsamaks on ehituse kiirus, millest sõltub kogu ehituse eelarve. Elementmaja püstitatakse 3-5 päevaga „ilmastikukindla soojustatud karbi“ valmidustasemesse ehk selle ajaga on hoonel värvitud voodriga soojustatud välisseinad, siseseinad, vahelagi ja katus.

Puithiooned
Oleme ehitanud üle 2500 puithoone 25 riiki
Insenerid
Müügikonsultandid on kõik inseneri haridusega
Projekteerijad
Meie meeskonnas on 12 projekteerijat