Võta ühendust meie konsultandiga

Tehasemaja eeliseid ehitusplatsil ehitatava maja ees on ehituse kiirus, rahaline kokkuhoid, kindel kvaliteet ja garantii. Meie tootevalikus on puitkarkassil ja CLT lahendustel põhinevad element- ning moodulhoonete komponendid ning terviklahendused.

Elementmajad

Elementmajad

Elementmaja kõik osad valmivad suurelementidena tehases. Näiteks välissein koos uste ja akendega või katus koos kattematerjaliga on tehases valmis ehitatud ja monteeritakse tõstemehhanismiga paika, vähendades oluliselt ehitusaega. 

vaata lähemalt
Elementmaja

Moodulhooned

Moodulmajad toodetakse tehases väga kõrge valmidusastmeni. Reeglina on moodulid nii seest kui väljast kuni 80-90% ulatuses viimistletud ja mööbel paigaldatud. Moodulitest on majanduslikult kõige mõistlikum ehitada hooneid, kus on võimalik kasutada sarnaseid mooduleid/hoone komponente.

vaata lähemalt
Saue-renoveerimisprojekt

Rekonstrueerimine

Kortermajade renoveerimine tehases toodetud puitelementidega aitab kiirendada renoveerimistöid märkimisväärselt.

vaata lähemalt
case-study

Case study´d

Case study´d Timbeco Woodhouse´i suurimatest projektidest, mis teostatud viimaste aastate jooksul. Case study´d annavad veidi põhjalikuma ülevaate objekti väljakutsetest ja protsessist üldisemalt.

vaata lähemalt
Puitmaja-ehitus

Hoonete tüübid

Puitmaja ehitus on Timbeco põhitegevusala. Siin lehel leiad erinevat tüüpi hooneid, mida oleme valmis puitelementidest ja moodulitest ehitama.

vaata lähemalt

Puitkarkassmaja valmib tähtajaks ja projekt püsib eelarves

Ehituskulud ja lühikesed tähtajad võivad projektist teha õnnestumise või läbikukkumise. Tehases toodetud element- või moodulmaja vähendab probleeme alltöövõtjatega ja lühikeste tähtaegadega. Tehasemajade tootjana toome ehitsprotsessi täpsuse ja ennustatavuse. Ehitame kvaliteetseid ja kestvaid hooneid vastavalt kliendi projektile.

Vaata lisainfot

Tehases toodetud karkassmaja eelised

Raha kokkuhoid

Elementmaja annab rahalise kokkuhoiu ka seeläbi, et samaaegselt tootmisega tehases võib ehitusplatsil viia läbi trasside ning vundamendi ehitust. Ehitusobjektil ehitatava maja puhul ei saa enamikke töid samal ajal teha ning seetõttu pikeneb ehitusaeg oluliselt.

Aja kokkuhoid

Kõige tähtsamaks on ehituse kiirus, millest sõltub kogu ehituse eelarve. Elementmaja püstitatakse 3-5 päevaga „ilmastikukindla soojustatud karbi“ valmidustasemesse ehk selle ajaga on hoonel värvitud voodriga soojustatud välisseinad, siseseinad, vahelagi ja katus.

Valmis maja projektid Vaata siit->