Võta ühendust meie konsultandiga

Lervig B6 välisseina elemendid

Timbeco tootis puidust välisseinaelemendid 18-kordsele betoonkonstruktsiooniga korrusmajale Norras, Stavangeris.

Meie suurim väljakutse oli lahendada puidust välisseinu ja betoonist kandekonstruktsioone ühendavad sõlmlahendused nii, et peatöövõtja saaks hoone võimalikult kiiresti ilmastikukindlaks teha. Samuti pidid piirded olema võimalikult energiasäästlikud ning vastama Norra päästeameti nõuetele tulekindluse osas.

Tänu heale koostööle peatöövõtjaga juba varajases staadiumis õnnestus puidu-betooni sõlmlahenduste välja töötamine ja kogu puitkonstruktsioonide projekteerimine sujuvalt. Piisav projekteerimise aeg võimaldas sõlmlahendused väga täpselt läbi mõelda ning seeläbi luua ka head eeldused fassaadielementide kohapealseks monteerimiseks ja tihendamiseks.

Puidust seinaelementide kasutamine betoonkonstruktsiooniga hoonetes suurendab oluliselt hoone ehitamise kiirust ja sellega seoses vähendab ka hoone ehituse eelarvet. Timbeco paigaldas seinaelementidesse ka aknad. Kuna aknad paigaldatakse seinaelementidesse tehases, võimaldab see tihendada aknad oluliselt õhukindlamini, võrreldes sellega, kui aknad oleks paigaldatud ehitusobjektil.

Lervig Brygge B6 kortermaja:

Hoone tüüp: kortermaja
Toode: puidust välisseinaelemendid betoonist kandekonstruktsioonile
Puitelementide maht kokku: 8600 m2


Asukoht


Vaata ka

Puitelementidest eramu Kuusalu vallas

Timbeco püstitas puitelementidest eramaja Kuusalu vallas. Hoones on kasulikku pinda 108,6 m2.

vaata lähemalt

Puitelementidest rida-ja kortermajad Rootsis

Timbeco projekteeris, tootis ja paigaldas puitelementidest rida ja kortermajad Rootsis Gustavsbergis, Stockholmi lähedal.

vaata lähemalt

Oleme ehitanud üle 2500 puithoone 25 riiki
Müügikonsultandid on kõik inseneri haridusega
Meie meeskonnas on 12 projekteerijat