Võta ühendust meie konsultandiga

Majade projektid

Konstruktsiooni valikud

Maja projektid lehekülg annab hea ülevaate puitmaja võimalustest ja seeläbi leida endale sobiv eramu projekt või puitmaja lahendus. Maja projekti nimes olev number tähistab (neto) põrandapinna suurust. Kõik majade projektid on mugandatavad ehitamaks nii tava-elementmaja, moodulmaja kui ka palkmaja konstruktsiooniga.

Valmis eramu projekt vs individuaalne arhitektuur

Kui Sa meie maja projektide hulgast endale sobivat lahendust ei leia, on olemas võimalus teostada individuaalne arhitektuurne projekt. Individuaalne maja projekt tagab Sulle just sellise maja, mis on tehtud Sinu soove ja vajadusi arvesse võttes.        Vaata lisaks ->

Vaata maja ehituse 6-t sammu ->

Vaata põhipaketi ja täispaketi infot siit ->

Majaprojektid

Kas olete mõelnud oma majast või teil on olemas sobiv krunt ja soovite eramaja ehitada puitkonstruktsioonil lahendusena? Kui, siis olete sattunud õigele veebilehele. Timbeco puitkarkassmaja projektide kataloogist leiate valmis tehasemaja projekte, mida on võimalik mugandada vastavalt teie soovidele ja võimalustele. Kõik valmisprojektid on välja töötatud arvestades ruumide optimaalsete lahendustega ja mõistlikku ehitusmaksumust. Samas on võimalik ka ruumide planeeringut muuta ja vajadusel leida teile sobilik lahendus.

Kõik veebilehel olevad majaprojektid on projekteeritud Eesti Arhitektide poolt ja võtavad arvesse kohalikke tavasid ja nõudeid. Tänapäevased puitmajad vastavad kõige kõrgematele kvaliteedi ja ohutusnõuetele.

Maja projektid on veebilehel jaotatud erineva suuruse ja korruste arvu tõttu erinevatesse gruppidesse, et oleks lihtsam leida endale sobilik lahendus. Et lihtsustada teie valikut soovitame kasutada otsingut, kus saab määrata maja soovitavad parameetrid.

Kui te ei leia sobilikku projekti meie “Maja projektide” lehelt, siis kindlasti vaadake ka meie referentside lehekülge. Seal on pilte ja kirjeldusi hoonetest, mida oleme püstitanud Eestis, Soomes, Rootsis, Norras, UK-s, Sveitsis ja mujal Euroopas.

Lisaks projekteerimisel ja ehitusele saame pakkuda ka sisekujunduse ja sisetööde materjalide valikul oma professionaalset nõu.

Kui tellite elementmaja ehituse ja püstituse majatehaselt, võtab majatehas vastutuse ehituse kvaliteedi osas. Klient suhtleb turvaliselt ja probleemivabalt ainult ühe konkreetse ettevõttega. Kvaliteetselt ehitatud ja püstitatud elementmajal on kindlasti suurem turuväärtus. Kuna hoone ehitus vastab kõikidele normidele ja seadustele ning omab vajalikku dokumentatsiooni alates teostatud tööde aktidest, ehituspäevikutest kuni materjalide sertifikaatideni.

Kontakt

 

Ivar Mardim
Eesti müügijuht
ivar@timbeco.ee
+372 566 97 936

Oleme ehitanud üle 2500 puithoone 25 riiki
Müügikonsultandid on kõik inseneri haridusega
Meie meeskonnas on 12 projekteerijat