Võta ühendust meie konsultandiga

Majade projektid

Konstruktsiooni valikud
Maja projektid lehekülg annab hea ülevaate puitmaja võimalustest ja seeläbi leida endale sobiv eramu projekt või puitmaja lahendus. Maja projekti nimes olev number tähistab (neto) põrandapinna suurust. Kõik majade projektid on mugandatavad ehitamaks nii tava-elementmaja, moodulmaja kui ka palkmaja konstruktsiooniga.

Individuaalne arhitektuur
Kui Sa meie maja projektide hulgast endale sobivat lahendust ei leia, on olemas võimalus teostada individuaalne arhitektuurne projekt. Individuaalne maja projekt tagab Sulle ainulaadse maja, mis on tehtud Sinu soove ja vajadusi arvesse võttes.        Vaata lisaks ->

Vaata maja ehituse 6-t sammu ->

Vaata põhipaketi ja täispaketi infot siit ->


Majaprojektid

Kui olete mõelnud oma majast ja soovite seda ehitada puitkonstruktsioonil lahendusena, siis olete sattunud õigele veebilehele. Timbeco puitkarkassmaja projektide kataloogist leiate valmis tehasemaja projekte, mida on võimalik mugandada vastavalt teie soovidele ja võimalustele. Kõik valmisprojektid on välja töötatud arvestades ruumide optimaalsete lahendustega ja mõistlikku ehitusmaksumust. Samas on võimalik ka ruumide planeeringut muuta ja vajadusel leida teile sobilik lahendus.

Kõik veebilehel olevad majaprojektid on projekteeritud Eesti projekteerijate poolt ja võtavad arvesse kohalikke tavasid ja nõudeid.

Maja projektid on jaotatud veebilehel erineva suuruse ja korruste arvu poolest erinevatesse gruppidesse. Et lihtsustada teie valikut soovitame kasutada otsingut, kus saab määrata maja soovitavad parameetrid.

Kui te ei leia sobilikku projekti meie Maja projektide lehelt, siis kindlasti vaadake ka meie referentside lehekülge. Seal on pilte majadest, mida oleme ehitanud Eestis, Soomes, Rootsis, Norras ja mujal Euroopas.

Puithooned
Oleme ehitanud üle 2500 puithoone 25 riiki
Insenerid
Müügikonsultandid on kõik inseneri haridusega
Projekteerijad
Meie meeskonnas on 12 projekteerijat