Ettevõttest

 

Timbeco on 30-aastase tegevusajalooga puitmajatootja, mis koondab enda ümber mitmeid edukaid ettevõtteid: element- ja moodulhoonete tootmisega tegelev Timbeco Woodhouse OÜ, saematerjali töötlemisele ja palkmajade tootmisele keskendunud Timbeco Woodmill OÜ, Eestis ehituse ja kinnisvara arendamisega tegelev Timbeco Ehitus OÜ ning välisturgudel element- ja moodulhoonete püstitamisega tegelev Timbeco Construction OÜ. Timbeco grupis töötab kokku enam kui 160 inimest ning ettevõtte kontor ja tootmisüksus asuvad Saku vallas Tõdval.

Meie missioon on aidata klientidel ehitada aega kokkuhoidvalt, keskkonda ja energiat säästvalt. Sellest lähtuvalt panustame iga päev oma toodete ja teenuste arendamisse, uute materjalide kasutuselevõttu ja uute insener-tehniliste lahenduste väljatöötamisse.

Meil on kõrged eesmärgid. Soovime saada Põhja-Euroopa juhtivaks tehases valmistavate puitkarkass elementide ja moodulite tarnijaks aastaks 2030. Julgeme kõrgeid eesmärke püstitada, sest meil on tugev ja professionaalne meeskond.

Oleme täna üks kiireimini arenevaid ja käibe poolest üks juhtivaid elementmajatehaseid Eestis. Timbeco on ainuke elementmajatehas Baltikumis ja üks väheseid Põhja-Euroopas, kellele on omistatud elementmajade tootmise CE märgis.

Ekspordime 95% oma toodangust Soome, Rootsi, Norra ja Jaapani turgudele. Meie klientideks on Põhja-Euroopa juhtivad ehitusettevõtted (NCC, SKANSKA, PEAB, SRV jne), kellele toodame energiatõhusaid kortermaju, koolimaju, lasteaedu, fassaadilahendusi kõrghoonetele jpm.

Eesti turul teenindame nii erakliente kui ka elamuarendusega tegelevaid ettevõtteid. Pakume kuni „võtmed kätte“ lahendusi.


Miks valida Timbeco

 • 30 aastat tootmise kogemust. Oleme püstitanud üle 2500 puithoone 25 riigis.
 • 22 aastat Jaapanis – ettevõtte kogemusi ja toodete kõrget kvaliteeti näitab üle 20 aasta tootmise kogemus Jaapani turule, kuhu oleme tarninud rohkem kui 2000 merekonteinerit maju.
 • AAA krediidireiting – ettevõtte usaldusväärsust kinnitab Krediidiinfo poolt välja antud krediidireiting AAA, alates aastast 2016. Vaata krediidireitingu sertifikaati.
 • CE, ETA, ISO 9001 ja FSC sertifikaadid – kõrgekvaliteetsed puitkarkasselamud, puitkonstruktsioonid ning palkmajad valmivad ISO 9001 : 2015 kvaliteedistandardi nõuetele tuginedes. Meie puit pärineb hästimajandatud metsast, mida tõestab meie tarnijate FSC sertifikaat. Meil on Euroopa Tehniline Tunnustus.
 • Tarne garantii – tagame kokkulepitud tarned panga garantiiga. Pangagarantii annab kliendile kindlustunde, et kui tarne peaks hilinema Timbeco tõttu, siis hüvitame hilinenud tarnest tekkinud kulutused.
  Lepingu makse garantii – tagame kokkulepete täitmise panga garantiiga.
 • Lepingu makse garantii annab kliendile kindluse, et kõik ettemaksed on turvaliselt tagatud kuni toote kättesaamiseni.
 • Pakume täislahendust – projekteerimisest ja tootmisest kuni paigaldamise ning ehituseni. Nii on kogu protsess kliendile kergesti hallatav.
 • Kaasaegne tehnoloogia – maksimaalse tehasevalmidusega konstruktsioonelementide ja majade tootmine modernsete CNC-automaatpinkidega tagavad parima hinna ja kvaliteedi suhte. Kaasaegne tehnoloogia võimaldab pakkuda Skandinaavia konkurentidest 25% soodsamat hinda.
 • Ehituse ja püstituse kvaliteet – meie projekteeritud ja toodetud hooned püstitab ning ehitab tütarettevõte Timbeco Ehitus. Timbeco Ehitus on spetsialiseerunud puitmajade püstitusele ja ehitusele, see garanteerib toote õige ja nõuetekohase paigalduse ja kõrge kvaliteedi taseme.
 • Toote näidise teostus – pakume klientidele võimalust tulla tehasesse tutvuma spetsiaalselt tema tellimuse tootenäidisega enne liinitootmise alustamist. Tootenäidis annab võimaluse veenduda Timbeco kvaliteedis ning kasutatud materjalides.
 • Rõhutestide teostus – teostame paljudele toodetud ja ehitatud majadele sertifitseeritud rõhutestid, sest oleme kindlad, et meie toodang vastab sihtriigi kehtestatud energiatõhususe nõuetele.
 • 3D projekteerimine – kasutame projekteerimisel 3D CAD tehnoloogiat, mille eeliseks on ülevaatlik projekti dokumentatsioon nii kliendile tootjale, kui ka püstitajale.

Vaata meie tehtud töid                                                        Võta ühendust müügikonsultandiga