Võta ühendust meie konsultandiga

Maarja Kruusimaa - Personalipartner

Maarja, kelleks tahtsid lapsena saada?
Kui päris aus olla, siis ma ei mäleta, kelleks ma tahtsin saada päris väiksena. Kuna oma loomult olen üsna realistlik inimene ja mõnevõrra kehva unistaja, siis ma ei mäleta, et mul oleks olnud unistus kellekski saada, vaid pigem ootasin ja vaatasin, mis elu toob. Minu tänane elu on näidanud mulle, et elu keerdkäigud on põnevad. Peale keskkooli ei olnud ma ikka veel kindel, et kelleks ma saada tahan, kui suureks kasvan ning ei läinud kohe ülikooli. Aasta hiljem sai see minu jaoks selgeks, et tahan saada finantsanalüütikuks ning läksin õppima majandust. Ja siin ma siis olen, personalipartner ja numbrite asemel töötan inimestega. Mul on hea meel, et see nii on läinud, teen täna tööd, mis teeb mind õnnelikuks ja kus tunnen ennast hästi.

Kuidas sattusid Timbecosse?
Timbecosse sattusin kandideerides, oma eelmises töökohas olin saavutanud kõik ja rohkemgi veel, kui oleks uskunud ja lootnud, et see ametikoht mulle pakub. Olin selles ettevõttes 7 aastat ning tundsin, et on aeg edasi liikuda. Veebruari lõpupoole mõtlesin, et vaatan, kelleks mul on veel võimalus saada, kui ma suureks kasvan ning nägin Timbeco kuulutust. See kõnetas mind kohe ja tundsin, et see on midagi, mida ma teha tahan ning just selles ettevõttes.
Miks just Timbeco – ettevõtte kohta uurides kumas palju välja see, et ettevõte väärtustab ja hindab oma töötajaid ja see on see kõige olulisem väärtus, mis läheb kokku minu väärtustega ning on mulle südamelähedane. Inimesed on ettevõtte kõige suurem vara, neid tuleb hoida ja väärtustada. Kindlasti oli ka sportlikkus kindlasti asi, mis mind kõnetas, mis näitas, et ma võiksin sobituda selle seltskonnaga. Lisaks ettevõtte ambitsioonid ja kasvamine, on väga lahe olla osa ettevõtte kasvamisest ja arengust, see annab nii palju põnevaid väljakutseid ja võimalusi.
Kuni viimase vestluseni hoidsin pigem enda peas mõtet, et ma ei ole veel kuskile saanud ja kuskile läinud, kehva unistaja, nagu ma olen. Esimesed vestlused olid mul Teamsis, aga viimasel vestlusel Siimu ja Sirjega kohapeal kohtudes läks minu jaoks see puzzle kokku, sellest hetkest sai minust unistaja ja lootsin väga, et saan selle koha. Oh seda rõõmu ja emotsiooni kui vastus oli jah.

Kuidas hindad Timbeco meeskonda?
Kahe sõnaga kokkuvõttes – super äge! Timbecos on väga targad, siirad ja toredad inimesed, see 4 kuud, mis ma olen siin töötanud, on olnud äärmiselt kihvt. Mind on väga hästi vastuvõetud ning olen algusest peale tundnud ennast Timbeco pereliikmena. See inimeste sisemine tahe teha asju paremini ja uutmoodi on hindamatu väärtusega, vaid selliste inimestega on võimalik teha suuri ja ägedaid asju!

Mis on hetkel personaliosakonna suurim väljakutse?
Meie kõige suurem väljakutse on hetkel kogu personalistrateegia väljatöötamine ning protsesside paikasaamine, et tekiks ühtne tervik. Kuna mõtteid ja tegemisi on palju, siis paneme samm-sammult paika plaani, et mis järjekorras milliste asjadega liikuda. Hetkel on põhifookus protsessidel, infoliikumine, koolitused ja tööandja brändi loomine üliõpilaste seas.