Võta ühendust meie konsultandiga

Timbeco tööandjana

Täpselt niisamuti, nagu mets on enamat kui üksikute puude summa, on ka Timbeco sidus süsteem. Selle moodustab tugev ja tulevikku vaatav juhtimine, tipptasemel meeskond ning muidugi kliendid ise. Meie projektides saavad kokku innovaatilised lahendused ja kõrgeim võimalik kvaliteet. Sinu selja taga on sajaliikmeline meeskond, keda ühendavad kogemused, insenertehniline taust ning professionaalsus. Timbeco areng tähendab kogu puidutööstuse arengut. Meie juhime mängu. Jah, see nõuab pingutust, aga iga õnnestunud projekt viib meid tulevikule lähemale.

Äripäev

Kuula Äripäeva podcasti “Minu karjäär Timbecos” SIIT>

Tule, anname koos puidule tuleviku!

Vaata värskeid tööpakkumisi

Töökeskkond

Keskkond parimaks soorituseks

Kaasaegne ja kaasav juhtimisstiil, paindlikkus tööaja ja -koha suhtes, vabadus otsustada ja vastutada

Koostöö

Meeskond, kes annab puidule tuleviku

Väike ja personaalne tiim. Toimiv koostöö tootmise ja kontori vahel. Ühistegevused, mis seovad.

Sektori

Timbeco on oma sektori lipulaev

Stabiilsed majandus-tulemused. Välisprojektide ja -klientide olemasolu. Autoriteedid ja eestkostjad oma valdkonnas.

IT

Tehnoloogia parimad omadused

Kasutame tehnoloogilisi lahendusi, et saavutada kõrgemaid eesmärke.

Sinu tulevased kolleegid

Maarja Kruusimaa

Loe edasi ->

Tõnis Vaiksaar

Loe edasi ->

Helsingi Keskraamatukogu

Timbeco on oma sektori lipulaev!

Timbeco on visioon keskkonnasäästlikust ja paindlikust puidukäitlemisest, mis vastab homse maailma nõudmistele.

Usume, et aastaks 2025. oleme parima insenertehnilise oskusteabe ja kogemusega puidust element- ja moodulhoonete tootja Euroopas. Just praegu on parim aeg oma panus selle eesmärgini jõudmisesse anda!

28 aastaga 2500 hoonet 25 riigis. Aga 50 aastaga?

Need numbrid kõnelevad iseenda eest. Oleme tõestanud oma kvaliteeti nii Eestis kui väljapool ja see lubab teha pikaajalisi plaane ning tulevikku suunatud otsuseid. Me saame oma töötajatele pakkuda stabiilset ja turvalist keskkonda.

Me usume, et oma viiekümnendaks juubeliks pole me ehitanud mitte 5000, vaid palju rohkem hooneid. Hooneid, mis on eriilmelised ja vaatavad julgelt tulevikku. Täpselt niisamuti nagu meie ja meie kliendid.

Mis on meie eesmärk?

Timbeco eesmärk on hoida oma meeskonda parajasti nii suurena, et säiliks usaldus, mis võimaldab parimat koostööd. Iga töötaja panus on meile oluline.

Timbeco meeskonna tugevus seisneb meie spetsialistide kõrges tasemes. Meil on majas olemas kogemustega projekteerijad, tipptasemel projektijuhid ja insenertehnilise taustaga müügikonsultandid. Just see tagab klientidega suhtlemisel Timbecole omase efektiivsuse. Üheskoos tootmisega leiame lahendused igale väljakutsele!

Meie juurde on alati oodatud oma ala spetsialistid, kes teavad, et puit on ehitusmaterjal, millel on aastatuhandete pikkune ajalugu, aga ennekõike särav tulevik.

Vaata ettevõtte missiooni ja visiooni

Tootmine

Head töötingimused. Kaasaegne juhtimisstiil.

Projekteerimine

Uued ja väljakutseterohked lahendused.

timbeco-meeskond

TIMBECO TIIMIS ON IGA LIIGE KULLA HINNAGA!

Töötame väsimatult selle nimel, et meie meeskond püsiks tippvormis. Selle jaoks viime läbi korrapäraseid tervisekontrolle, aga panustame ka sportimisse – Timbeco inimesed on esindatud nii ekstreem- kui ka rahvaspordi üritustel.
Meie inimesed on erinevad, kuid iga tiimiliige on oluline, et saavutada õige lõpptulemus. Timbeco inimesi ühendab arengule suunatud mõtte- ja tegutsemisviis.