TIMBECO VÄÄRTUSED

KES ME OLEME?

Täispuidust, puitelementidest ja ruummoodulitest hoonete ehitamine on Timbeco põhitegevuseks olnud enam kui 30 aastat, mille jooksul oleme püstitanud rohkem kui 2500 hoonet 25 riigis. Need numbrid kõnelevad iseenda eest. Oleme tõestanud end oma klientidele ja partneritele nii Euroopas kui Jaapanis. Koostööd Timbecoga hinnatakse kõrgelt ja see lubab meil teha pikaajalisi plaane ning tulevikku suunatud otsuseid.

Timbeco nimi on tuletatud ingliskeelsetest sõnadest „timber“ ja „ecological“, mis iseloomustavad kõige täpsemalt meie tegevuse põhialuseid.

 

MEIE MISSIOON ON LUUA KÕRGEMAT ELUKVALITEETI KESKKONNASÕBRALIKUL MOEL 

Teadvustame, et puit on ehitusmaterjal, millel on aastatuhandete pikkune ajalugu, aga ennekõike särav tulevik.
Usume, et hoonete ehitamine liigub järjest enam ehitusplatsidelt tehastesse, kuna see tagab kontrollitud tulemuse, turvalisema töökeskkonna ja ilmastikutingimustest sõltumatu töögraafiku. Tänu sellele on tehastes ehitatud hooned kõrgema kvaliteediga, mis on tõendatud läbi oluliselt suurema sertifitseerimise taseme võrreldes ehitusplatsiga.
Tööstuslikult toodetud hoonete ehitusaeg on kordades lühem tavapärastest ehitusviisidest, tänu millele häirib tehases toodetud maja püstitamine ümbritsevat keskkonda oluliselt vähem nii ajaliselt, logistiliselt kui mürafoonilt.
Soovime oma teenuste ja toodetega pakkuda jätkusuutlikke lahendusi, millest võidavad nii tellijad, koduostjad, ümbritsev keskkond ning Timbeco meeskond. Usume, et edukas ja pikaajaline koostöö on eesmärgiks kõikidele osapooltele.

KUIDAS ME SEDA TEEME?

Meid kandvateks väärtusteks on kindlustunne, läbipaistvus, koostöö, turvalisus ja jätkusuutlikkus. Just viimati nimetatud saab järjest suuremat tähelepanu ja seda märgatakse ka meie klientide ning koostööpartnerite poolt. Oleme läbinud Rohetiigri programmi, kus saime väärtuslikke teadmisi, et alustada roheinnovatsiooni teekonda Timbecos. 2022 sai valmis meie esimene ESG raport ja ettevõtet tunnustati “Aasta Kestlik Ettevõte 2022” tiitliga.

Jätkusuutlik

MIKS ME SEDA TEEME?

Usume, et suureneva linnastumise ja kasvavate keskkonnateemadega toimetulek vajab nutikat ja kestlikku lähenemist. Meil on olemas kõik vajalikud kompetentsid, et viia jätkusuutlik mõtteviis elukondliku kinnisvara sektorisse. Tahame tõestada, et kiire, kuluefektiivne ja keskkonnasõbralik elamuarendus on tehases tööstuslikult toodetav, paketeeritav ning skaleeritav. Koostöö tulemusena soovime luua visuaalselt kauneid ja kestvaid hooneid, mis on osaks kaasaegsest, õnnelikust ja mitmekesisest linnaruumist, kus inimesed soovivad elada ja oma kodud rajada.

TIMBECO TOODE ON TEENUS

Käes on hetk, kus üha olulisem on see, kuidas me tööd teeme. Selleks peame igat projekti vaatama kui tellija äriplaani ning    Timbecot kui teenusepakkujat selle elluviimisel.Meie väärtuspakkumise keskmeks on parim kliendikogemus, mille saavutame tänu terviklikule, läbipaistvale ning kvaliteetsele teenusele. Timbeco teenustahuka iga tahk illustreerib selle tahu osakaalu projekti elutsüklis nii ajaliselt, väärtusloomelt kui rahaliselt. Meie fookuseks on 2-3 korruselised korter- ja ridamajad.

 

 

 

 

 

 

 

KES ON MEIE KLIENT?

Oleme peamiseks koostööpartneriks väikese ja keskmise suurusega Põhja-Euroopa kinnisvaraarendajatele ning ehitusettevõtjatele. Timbeco bränd tähendab meie klientidele usaldusväärsuse, professionaalse suhtumise, parima lahenduse ja kvaliteedi garantiid.

Timbecot hinnatakse kõrgelt teenuste läbipaistvuse, toodete kõrge lisandväärtuse, energiatõhususe, innovatiivsete ja kuluefektiivsete lahenduste tõttu. Meie lubadused ja tähtajad peavad ning  seda oskavad kliendid kõrgelt hinnata.

TÖÖ TIMBECOS

  • Timbeco on Eesti kapitalil põhinev kaasaegne ettevõte, millel on tugevad ja traditsioonidega pereäri juured. Tänaseks on ettevõtte tegemised kasvanud siiski piisavalt suureks, et juhtidena on kaasatud ka firma pikaajalised võtmetöötajad nii juhatusse kui omanikeringi.
  • Meie juhtimisstiil on kaasaaegne, agiilne ja töötajaid kaasav. Teeme otsuseid arutelude põhjal ning pikaajalistele kogemustele tuginedes. Pakume stabiilset ja turvalist töökeskkonda.
  • ​Timbeco grupi ettevõtetes töötab keskmiselt 160 inimest ning meie kontor ja kaasaegne tootmisbaas asub Tõdval, Saku vallas. See on koht linnakärast eemal, kus saab sajaprotsendiliselt tööle keskenduda. Oleme kontoritöötajate töökorralduses paindlikud. Võimaldame teha tööd kodukontorist, kohvikust või mõnelt kaugelt paradiisisaarelt.

Timbeco teenuse terviklikkus ja projektijuhtimise kõrge tase võimaldab klientidel sama inimeste arvu juures kasvatada oma äri mitmekordseks. Omades sealjuures detailset ülevaadet, kuidas Timbeco täidab erinevaid rolle, juhib vajalikke protsesse ning vastutab projekti lõpliku elluviimise eest. Hoonete tööstuslik tootmine on meie hinnangul innovatiivne ja tulevikukindel ehitusviis, kus optimeerimise asemel leitakse standardiseerimisega üles iga projekti unikaalsus ning eripära.

Usume, et suured teod ei eelda suurt tegijat

  • Timbeco eesmärk on hoida oma meeskonda parajasti nii suurena, et säiliks inimeste vaheline side ja usaldus, mis võimaldab parimat koostööd. Iga töötaja panus on meile oluline.
  • Timbeco meeskonna tugevus seisneb meie spetsialistide kõrges tasemes. Meil on ettevõttes olemas kogemustega projekteerijad, tipptasemel projektijuhid, insenertehnilise taustaga müügikonsultandid ning kogemustega ehitusmeistrid. Just see tagab professionaalse koostöö meie klientidega.
  • Meie juurde on alati oodatud oma ala spetsialistid, kes hindavad puitu kui väärt ehitusmaterjali ja jätkusuutlikke ehitusviise.