Võta ühendust meie konsultandiga

Moodulmaja Timbeco X

Timbeco X on disainitud funktsionaalseks puhke- ja elukeskkonnaks. Kodu südameks on hoone keskosas asuv spa kompleks, kus võimalik nautida saunamõnusid ja kuuma vanni. Kõikides tubades on põrandaküte, mis muudab toas viibimise nauditavaks ka jahedamal perioodi. Hoone jahutuse, kütte ja saunasüsteemide juhtimise saab ühendada kaughalduse süsteemi, mis võimaldab koju saabumiseks sobivad tingimused luua.

Eluruum

Elutuba ja kööginurk

Elutoas on loodud kõik tingimused kvaliteetseks puhkehetkedeks. Integreeritud kööginurk on piisav selleks, et ka aktiivsem kokkaja saaks kenasti oma road valmis küpsetada. Hoonel on kaldlaed ja kõrgemas osas on ruumi kõrgus 3,2m. Tänu avaratele nurgaakendele on tulemuseks valgusküllane ruum.

Magamistuba

Magamistuba

Magamistoa keskmes on lai voodi, mille mõlemal küljel on mahukas kapp, mis sobiv voodiriiete ja pesu hoiustamiseks. Nii elutoas kui magamistoas on konditsioneer, mis tagab soovitud ruumitemperatuuri.

Spa

Saun ja vannituba

Vannitoa avarus on Timbeco X puhul üheks suurimaks eripäraks. Saunakerist saab tänu mobiiliäpile juhtida telefoniekraanilt ja võimaldab sauna soojaks kütta täpselt kojujõudmise ajaks. Ruumi keskmes on naudinguteks mõeldud kivivann.

Võtke ühendust