Võta ühendust meie konsultandiga

Ehitus

Timbeco gruppi kuuluv ettevõte Timbeco Ehitus OÜ on spetsialiseerunud puitelementhoonete ehitamisele Eestis ja Timbeco Construction OÜ teostab töid välisriikides. Meie eelisteks on puitkonstruktsioonide põhjalik tundmine ja pikaajaline ehituse ning püstituse kogemus.

Meie eesmärgiks on pakkuda oma partneritele mugavat täisteenust.

Puitelementidest hoonete ehitus

Puitelementidest hoonete ehitus

Kandval puitelementidest karkassil oleme püstitanud kuni 3-korruselisi hooneid. Ideaalselt sobib selline ehitusviis eramute püstitamiseks, kuid oleme ehitanud nii rida- ja korterelamuid kui ka avalikke hooneid (näiteks lasteaiad, kontorihooned ja koolid).

vaata lähemalt
Fassaadilahendused

Fassaadilahendused hübriidkonstruktsioonidele

Suurte silletega hooned (nt avalikud hooned ja tootmishooned) või alates 4-korruselistest hoonetest, kus puitkarkassiga on raske saavutada hoone üldstabiilsust ja tulepüsivust, on mõistlik kandekonstruktsioonid lahendada CLT, betooni ja/või terasega.

vaata lähemalt
Katuseelemendid-hübriidkonstruktsioonile

Katuseelemendid hübriidkonstruktsioonidele

Parim ja kiireim lahendus elementmaja kaitseks heitlike ilmastikumõjude eest on katuseelementide kasutamine. Timbeco puitkonstruktsioonil katuseelemendid on hingava konstruktsiooniga.

vaata lähemalt
Aby park

Moodulhoonete ehitus

Suuremad kortermajad monteeritakse valmis vundamendile ühe nädala jooksul. Moodulitest ehitamine hoiab märkimisväärselt kokku aega ning vähendab ehitusprügi tekkimist objektil.

vaata lähemalt

Projektijuhtide töö on nõudlik

Timbeco meeskonnas on 9 inseneriharidusega ning pikaajalise kogemusega projekti- ja objektijuhti. Projektimeeskonna ülesanne on ehitustööde juhtimine objektil ning tööde kvaliteedi vastavuse tagamine ehitusnormidele, projekt-dokumentatsioonile ja ettevõtte kvaliteedisüsteemile.

Projektijuhid suhtlevad igapäevaselt tellija esindajaga, logistikute ja ehituse peatöövõtjaga, et puitelementide ning moodulite paigaldamine toimuks plaanipäraselt.

Meie tooted

Fassaadielemendid

Fassaadielemendid

Fassaadielemendid nii korterelamutele, ühiskondlikele- kui ärihoonetele vastavalt tellija projektile ning maksimaalses valmidusastmes. Fassaadielemente kasutatakse enamasti korruselamute välisperimeetri avatäite- ja soojustuselemendina.

vaata lähemalt
Katuseelemendid

Katuseelemendid

Puitkarkassil katuseelemendid on hingava konstruktsiooniga ning sobilikud erinevat tüüpi ning suurusega hoonetele. Katuseelemente saab juba tehases osaliselt katusekattematerjaliga katta.

vaata lähemalt
Elementmajad

Elementmajad

Elementmaja kõik osad valmivad suurelementidena tehases. Näiteks välissein koos uste ja akendega või katus koos kattematerjaliga on tehases valmis ehitatud ja monteeritakse tõstemehhanismiga paika, vähendades oluliselt ehitusaega. 

vaata lähemalt
Moodulmajad

Moodulmajad

Moodulmajad toodetakse tehases väga kõrge valmidusastmeni. Reeglina on moodulid nii seest kui väljast kuni 80-90% ulatuses viimistletud ja mööbel paigaldatud. Moodulitest on majanduslikult kõige mõistlikum ehitada hooneid, kus on võimalik kasutada sarnaseid mooduleid/hoone komponente.

vaata lähemalt

Näited tehtud töödest

Puithiooned
Oleme ehitanud üle 2500 puithoone 25 riiki
Insenerid
Müügikonsultandid on kõik inseneri haridusega
Projekteerijad
Meie meeskonnas on 12 projekteerijat