Võta ühendust meie konsultandiga

Timbeco gruppi kuuluv ettevõte Timbeco Ehitus OÜ on spetsialiseerunud puitelementidest tehasemajade ehitamisele Eestis. Timbeco Construction OÜ teostab puitelementide ja moodulite paigaldustöid välisriikides. Meie eelisteks on puitkonstruktsioonide põhjalik tundmine ja tehasemajade pikaajaline ehituse ning püstituse kogemus.

Meie eesmärgiks on pakkuda oma partneritele ja klientidele mugavat täisteenust.

Puitelementidest hoonete ehitus

Puitelementidest hoonete ehitus

Kandval puitelementidest karkassil oleme püstitanud kuni 3-korruselisi hooneid. Ideaalselt sobib selline ehitusviis eramute püstitamiseks. Samuti oleme ehitanud nii rida- ja korterelamuid kui ka avalikke hooneid (näiteks lasteaiad ja koolid).

vaata lähemalt
Aby park

Moodulhoonete ehitus

Suuremad kortermajad monteeritakse valmis vundamendile ühe nädala jooksul. Moodulitest ehitamine hoiab märkimisväärselt kokku aega ning vähendab ehitusprügi tekkimist objektil.

vaata lähemalt

Projektijuhtide töö on nõudlik

Timbeco meeskonnas on 9 inseneriharidusega ning pikaajalise kogemusega projekti- ja objektijuhti. Projektimeeskonna ülesanne on ehitustööde juhtimine objektil ning tööde kvaliteedi vastavuse tagamine ehitusnormidele, projekt-dokumentatsioonile ja ettevõtte kvaliteedisüsteemile.

Projektijuhid suhtlevad igapäevaselt tellija esindajaga, logistikute ja ehituse peatöövõtjaga, et puitelementide ning moodulite paigaldamine toimuks plaanipäraselt.

Puitmaja ehitus

Paarismajade korterelamute, ärihoonete ehitamisel pakub Timbeco Ehitus OÜ  „võtmed kätte“ lahendusi. Eramajade ehitusel piirdume tehasemaja komplektide müügiga ja “võtmed kätte” lahendust ise ei paku. Kui aga soovite puitelementidest eramaja koos “võtmed kätte lahendusega”, siis saame koostöös oma pikaajaliste partneritega pakkuda ka eritöid ja siseviimistlusteenust.

Tehases toodetud maja eelised

Puitelementidest tehasemaja omab mitmeid olulisi eeliseid võrreldes ehitusplatsil ehitatavast majast – ehitusprotsessi kiirus, eelarve kokkuhoid, suurepärane kvaliteet ja garantii.

Aja ja raha kokkuhoid tehasemaja püstitamisel

Üks suuremaid tehasemaja eeliseid on ehituse kiirus, millest sõltub kogu ehituse eelarve.  Puitelementidest tehasemaja püstitamisel annab suure ajalise ja rahalise kokkuhoiu paralleelselt teostatavad tööd. Samaaegselt puitelementide tootmisega tehases võib ehitusplatsil viia läbi pinnasetöid, trasside ning vundamendiehitust. Ehitusobjektil ehitatava maja puhul ei saa enamikke töid samal ajal teha. Seetõttu pikeneb ehitusaeg märkimisväärselt. Elementmajad on võimalik püstitada 3-5 päevaga „ilmastikukindla soojustatud karbi“ valmidustasemesse. Selle ajaga on hoonel värvitud voodriga soojustatud välisseinad, siseseinad, vahelagi ja katus. Mida pikem on ehitusaeg, seda suuremaks muutuvad kulutused töömeestele, objekti valve- ja kindlustustasule, prügikonteineritele ning omaniku ajale. Elementmaja ehitamisel on võimalik märkimisväärselt hoida kokku ehitusele kuluvat aega, et kogu ehitusprotsessi lühendada.

Materjalide säästlik kasutamine

Maksimaalse tehasevalmidusega elementmajad on kindlasti ehitatud säästlikumalt materjale kasutades. See tähendab kliendile rahalist kokkuhoidu, kuna materjalide kulu on tehases maksimaalselt optimeeritud.

Töö kvaliteet valmismajad

Kõrge kvaliteediga tehasemaja puitelemendid valmivad tehases, kus sertifitseeritud kvaliteedi- ja juhtimissüsteem tagab automaatselt kõigi materjalide valmimise lähtuvalt kvaliteeditingimustest. Tootmises testitakse üle ja vastutatakse ka kõigi nende majaga tarnitavate materjalide eest, mida tehas ise ei tooda. Suure eelisena on kõik hoone materjalid ja konstruktsioonid tehase kuivades ruumides kaitstud ilmastikumõjude eest. Puitelementide ja moodulite nende pakendamisel on sellele suurt tähelepanu pööratud. Puitelementidest tehasemajad on seetõttu eelisseisus, et sellel on sõltumatus aastaaegadest, mis võimaldab elementhooneid ehitada aastaringselt.

Garantii

Tellides tehasemaja komplekti ja püstituse majatehaselt, võtab majatehas vastutuse ehituse kvaliteedi osas. Klient suhtleb turvaliselt ja probleemivabalt ainult ühe ettevõttega. Kvaliteetselt ehitatud ja püstitatud tehasemaja puhul on kindlasti tulevikus suurem turuväärtus. Ehitus vastab kõikidele normidele ja seadustele ning omab vajalikku dokumentatsiooni alates aktidest, ehituspäevikutest kuni materjalide sertifikaatideni.

Elementmaja võtmed kätte

Teatud juhtudel oleme valmis pakkuma ka võtmed-kätte lahendust.


Näited tehtud töödest

Oleme ehitanud üle 2500 puithoone 25 riiki
Müügikonsultandid on kõik inseneri haridusega
Meie meeskonnas on 12 projekteerijat