Võta ühendust meie konsultandiga

Ehitus

Timbeco gruppi kuuluv ettevõte Timbeco Ehitus OÜ on spetsialiseerunud puitelementidest tehasemajade ehitamisele Eestis ja Timbeco Construction OÜ teostab puitelementide ja moodulite paigaldustöid välisriikides. Meie eelisteks on puitkonstruktsioonide põhjalik tundmine ja tehasemajade pikaajaline ehituse ning püstituse kogemus.

Meie eesmärgiks on pakkuda oma partneritele ja klientidele mugavat täisteenust.

Puitelementidest hoonete ehitus

Puitelementidest hoonete ehitus

Kandval puitelementidest karkassil oleme püstitanud kuni 3-korruselisi hooneid. Ideaalselt sobib selline ehitusviis eramute püstitamiseks, kuid oleme ehitanud nii rida- ja korterelamuid kui ka avalikke hooneid (näiteks lasteaiad, kontorihooned ja koolid).

vaata lähemalt
Fassaadilahendused

Fassaadilahendused hübriidkonstruktsioonidele

Suurte silletega hooned (nt avalikud hooned ja tootmishooned) või alates 4-korruselistest hoonetest, kus puitkarkassiga on raske saavutada hoone üldstabiilsust ja tulepüsivust, on mõistlik kandekonstruktsioonid lahendada CLT, betooni ja/või terasega.

vaata lähemalt
Katuseelemendid-hübriidkonstruktsioonile

Katuseelemendid hübriidkonstruktsioonidele

Parim ja kiireim lahendus elementmaja kaitseks heitlike ilmastikumõjude eest on katuseelementide kasutamine. Timbeco puitkonstruktsioonil katuseelemendid on hingava konstruktsiooniga.

vaata lähemalt
Aby park

Moodulhoonete ehitus

Suuremad kortermajad monteeritakse valmis vundamendile ühe nädala jooksul. Moodulitest ehitamine hoiab märkimisväärselt kokku aega ning vähendab ehitusprügi tekkimist objektil.

vaata lähemalt

Projektijuhtide töö on nõudlik

Timbeco meeskonnas on 9 inseneriharidusega ning pikaajalise kogemusega projekti- ja objektijuhti. Projektimeeskonna ülesanne on ehitustööde juhtimine objektil ning tööde kvaliteedi vastavuse tagamine ehitusnormidele, projekt-dokumentatsioonile ja ettevõtte kvaliteedisüsteemile.

Projektijuhid suhtlevad igapäevaselt tellija esindajaga, logistikute ja ehituse peatöövõtjaga, et puitelementide ning moodulite paigaldamine toimuks plaanipäraselt.

Meie tooted

Fassaadielemendid

Fassaadielemendid

Fassaadielemendid nii korterelamutele, ühiskondlikele- kui ärihoonetele vastavalt tellija projektile ning maksimaalses valmidusastmes. Fassaadielemente kasutatakse enamasti korruselamute välisperimeetri avatäite- ja soojustuselemendina.

vaata lähemalt
Katuseelemendid

Katuseelemendid

Puitkarkassil katuseelemendid on hingava konstruktsiooniga ning sobilikud erinevat tüüpi ning suurusega hoonetele. Katuseelemente saab juba tehases osaliselt katusekattematerjaliga katta.

vaata lähemalt
Elementmajad

Elementmajad

Elementmaja kõik osad valmivad suurelementidena tehases. Näiteks välissein koos uste ja akendega või katus koos kattematerjaliga on tehases valmis ehitatud ja monteeritakse tõstemehhanismiga paika, vähendades oluliselt ehitusaega. 

vaata lähemalt
Moodulmajad-timbeco

Moodulmajad

Moodulmajad toodetakse tehases väga kõrge valmidusastmeni. Reeglina on moodulid nii seest kui väljast kuni 80-90% ulatuses viimistletud ja mööbel paigaldatud. Moodulitest on majanduslikult kõige mõistlikum ehitada hooneid, kus on võimalik kasutada sarnaseid mooduleid/hoone komponente.

vaata lähemalt

Elementmaja “võtmed kätte lahendusena”

Paarismajade korterelamute, ärihoonete ehitamisel pakub Timbeco Ehitus OÜ  „võtmed kätte“ lahendusi. Eramajade ehitusel piirdume tehasemaja komplektide müügiga ja “võtmed kätte” lahendust ise ei paku. Kui aga soovite puitelementidest eramaja koos “võtmed kätte lahendusega”, siis saame koostöös oma pikaajaliste partneritega pakkuda ka eritöid ja siseviimistlusteenust.

Tehasemaja eelised

Puitelementidest tehasemaja omab mitmeid olulisi eeliseid võrreldes ehitusplatsil ehitatavast majast – ehitusprotsessi kiirus, eelarve kokkuhoid, suurepärane kvaliteet ja garantii.

Aja ja raha kokkuhoid tehasemaja püstitamisel

Üks suuremaid tehasemaja eeliseid on ehituse kiirus, millest sõltub kogu ehituse eelarve.  Puitelementidest tehasemaja püstitamisel annab suure ajalise ja rahalise kokkuhoiu see, et samaaegselt puitelementide tootmisega tehases võib ehitusplatsil viia läbi pinnasetöid, trasside ning vundamendiehitust. Ehitusobjektil ehitatava maja puhul ei saa enamikke töid samal ajal teha ning seetõttu pikeneb ehitusaeg märkimisväärselt. Elementmajad on võimalik püstitada 3-5 päevaga „ilmastikukindla soojustatud karbi“ valmidustasemesse ehk selle ajaga on hoonel värvitud voodriga soojustatud välisseinad, siseseinad, vahelagi ja katus. Mida pikem on ehitusaeg, seda suuremaks muutuvad kulutused töömeestele, objekti valve- ja kindlustustasule, prügikonteineritele ning omaniku ajale. Elementmaja ehitamisel on võimalik märkimisväärselt hoida kokku ehitusele kuluvat aega, et kogu ehitusprotsessi lühendada.

Materjalide säästlik kasutamine

Maksimaalse tehasevalmidusega elementmajad on kindlasti ehitatud säästlikumalt materjale kasutades, mis tähendab kliendile rahalist kokkuhoidu, kuna materjalide kulu on tehases maksimaalselt optimeeritud.

Töö kvaliteet

Kõrge kvaliteediga tehasemaja puitelemendid valmivad tehases, kus sertifitseeritud kvaliteedi- ja juhtimissüsteem tagab automaatselt kõigi materjalide valmimise lähtuvalt kvaliteeditingimustest. Tootmises testitakse üle ja vastutatakse ka kõigi nende majaga tarnitavate materjalide eest, mida tehas ise ei tooda. Suure eelisena on kõik hoone materjalid ja konstruktsioonid tehase kuivades ruumides kaitstud ilmastikumõjude eest ning ka nende pakendamisel on sellele suurt tähelepanu pööratud. Puitelementidest tehasemajad on seetõttu eelisseisus, et sellel on sõltumatus aastaaegadest, mis võimaldab elementhooneid ehitada aastaringselt.

Garantii

Tellides tehasemaja komplekti ja püstituse majatehaselt, võtab majatehas vastutuse ehituse kvaliteedi osas ning klient suhtleb turvaliselt ja probleemivabalt ainult ühe ettevõttega. Kvaliteetselt ehitatud ja püstitatud tehasemaja puhul on kindlasti tulevikus suurem turuväärtus, kuna ehitus vastab kõikidele normidele ja seadustele ning omab vajalikku dokumentatsiooni alates teostatud tööde aktidest, ehituspäevikutest kuni materjalide sertifikaatideni.


Näited tehtud töödest

Puithooned
Oleme ehitanud üle 2500 puithoone 25 riiki
Insenerid
Müügikonsultandid on kõik inseneri haridusega
Projekteerijad
Meie meeskonnas on 12 projekteerijat