Võta ühendust meie konsultandiga

Bodø360 fassaadielemendid Norras

Timbeco meeskond projekteeris, tootis ja paigaldas fassaadielemendid hübriidkonstruktsiooniga Bodø360 hoonele Norras, Bodø kesklinnas. Tegemist on 14 korruselise kõrghoonega, mis on ka ühtlasi linna kõrgeimaks hooneks. Ehitist nimetatakse juba ka uueks Bodø linna maamärgiks. Hoones paiknevad äri- ja kontoripinnad ning kõrgematel korrustel on kokku 58 korterit, millest kõigil on suurepärased vaated linnale. Korteritel on kõrged laed ning avarad aknad, mis muudavad ruumid väga avaraks ja valgusküllaseks. Katusel on roheline aed koos mänguväljakute, istumispinkide ja varjualustega.

Peatöövõtja: Skanska
Asukoht: Bodø, Norra
Hoone tüüp: Ärihoone ja korterelamu
Ehitaja: Boreus Eiendom
Põranda pinda kokku: 15 000 m²
Arhitekt: Norconsult
Fassaadielementide paigalduse aeg: 12 nädalat
Fassaadielementide maht: 6100 m

Hoone eripärad

Hoone madalama osa katuseterrass on muudetud puhkealaks, kus ei puudu muruga kaetud mänguväljakud ja istumispinkidega varjualused.
Esimesena Põhja-Norras on Bodø’ 360 varustatud multipark parklasüsteemiga ning autod pargitakse robotsüsteemi abil. Mitmetasandiline parkimine tagab parkla optimaalse kasutamise. Autoomanikul tuleb sõita vaid parklasse sisse, vajutada nuppule ja auto transporditakse automaatselt vabale parkimiskohale. See on mugav ja säästlik lahendus parklakohtade kasutamisel.

Tehase komplekt

Kliendi tellimus: Sõlmlahenduste ning soojustatud fassaadielementide projekteerimine, tootmine ja paigaldus objektil. Komplekti kuulusid soojustatud seinaelemendid. Puitelementide paigaldusaeg kokku oli 12 nädalat. Avatäited paigaldati Timbeco tehases ning fassaadikate objektil kohapeal

Tehniline lahendus

Arhitektuuriline lahendus, oli antud ette kliendi poolt. Fassaadielementide tehniline lahendus ning elementide kihiline ülesehitus töötati välja Timbeco projekteerimismeeskonna poolt.

Fotod: Nadia Norskott ->


Vaata ka

Puitelementidest eramu Lääne-Harju vallas

Timbeco püstitas puitelementidest L.-kujulise eramu Lääne-Harju vallas. Hoones on kasulikku pinda 159,2 m2.

vaata lähemalt

Puitelementidest hooned Norras

Timbeco projekteeris, tootis ja paigaldas puitelementidest ridaelamu Ahvenamaal Mariehamnis

vaata lähemalt

Oleme ehitanud üle 2500 puithoone 25 riiki
Müügikonsultandid on kõik inseneri haridusega
Meie meeskonnas on 12 projekteerijat