Võta ühendust meie konsultandiga

Merihelmi fassaadielemendid

Timbeco tootis ja paigaldas pea maksimaalse valmidusega puidust fassaadielemendid betoonist ridamajadele Soomes. Fassaadielemendid toodeti ja paigaldati Helsingis kõrgelt hinnatud mereäärse uusarenduse Merihelmi kolmele kahekordsele betoonist ridaelamule. Fassaadielemendid olid pea maksimaalse valmidusega, tehases paigaldati nii avatäited, kui ka elektritarvikud. Välisviimistlusena kasutatav plekk paigaldati kohapeal. Kogu Merihelmi projekt valmis 2014. aasta sügisel.
Tellija esindaja sõnul oli positiivseks üllatuseks Timbeco poolt kasutatud paigaldus-, ja püstitusjooniste põhjalikkus.

Toode: maksimaalse valmidusega puidust fasaadielemendid betoonkonstruktsioonile
Fassaadielementide maht: 2000 m2
Fassaadielementide tootmisaeg: 4 nädalat

Timbeco fassaadielemendid hübriidkonstruktsioonile

Fassaadielemendid vastavalt tellija projektile maksimaalses valmiduses ja koos avatäidetega. Fassaadielementides kasutatavad materjalid on sertifitseeritud vastava materjali tootja poolt. Enamasti kasutatakse fassaadielemente korruselamute välisperimeetri avatäite- ja soojustuselemendina. Enamlevinud kasutusvaldkond on monoliitsete ja monteeritavast betoonist ehitiste juures, kus hoone kandvad postid ja vahelaed valmistatakse betoonist. Suurte hoonete ehitamisel aitab fassaadielementide kasutamine oluliselt suurendada ehituseprotsessi kiirust.

Timbeco fassaadielemendi välisviimistlusena saab kasutada kõiki levinud fassaadiviimistlus-võimalusi: kivivooder, krohv, ehitusplaat, vineer, puitlaudis jne. Tarnime kliendi soovi korral ka viimistlemata fassaadielemente. Sellisel juhul toimub fassaadi lõplik viimistlemine objektil kohapeal. Samuti paigaldatakse kohapeal ka kõik avatäited.


Asukoht


Vaata ka

Puitelementidest eramu Lääne-Harju vallas

Timbeco püstitas puitelementidest L.-kujulise eramu Lääne-Harju vallas. Hoones on kasulikku pinda 159,2 m2.

vaata lähemalt

Puitelementidest hooned Norras

Timbeco projekteeris, tootis ja paigaldas puitelementidest ridaelamu Ahvenamaal Mariehamnis

vaata lähemalt

Oleme ehitanud üle 2500 puithoone 25 riiki
Müügikonsultandid on kõik inseneri haridusega
Meie meeskonnas on 12 projekteerijat