Võta ühendust meie konsultandiga

Fassaadilahendused hübriidkonstruktsioonidele

Suurte silletega hooned (nt avalikud hooned ja tootmishooned) või alates 4-korruselistest hoonetest, kus puitkarkassiga on raske saavutada hoone üldstabiilsust ja tulepüsivust, on mõistlik kandekonstruktsioonid lahendada CLT, betooni ja/või terasega. Selliste hoonete puhul on meie hinnangul fassaadi- ja katuselahenduste puhul otstarbekas kasutada just puitsõrestikelemente. Üks suuremaid fassaadiprojekte on meil olnud Norras Stavangeris, kus paigaldasime 18-, 13-, 8, ja 7-kordsele betoonkonstruktsiooniga korrusmajale puidust välisseinaelemendid.

Fassaadilahendused

Fassaadielementide paigaldamine hübriidkonstruktsiooniga hoonele

Hübriidkonstruktsioonide ehitamise eeldused on läbimõeldud materjalide valik ja põhjalik projekteerimine ning kooskõlastatud BIM mudelid. Reeglina mida varajasemas staadiumis puitelementide tootja projekteerimisprotsessi kaasatakse, seda parem on ka lõpptulemus.

Vaata videot Tonsbergi haigla ehitustöödest siin ->

Fassaadilahendused

Fassaadi viimistlemine objektil

Juhul, kui fassaadielemendid ei ole tehases lõplikult viimistletud, siis paigaldatakse fassaadikattematerjal objektil kohapeal.


Meie tooted

Helsingi Keskraamatukogu hoone

Fassaadielemendid

Fassaadielemendid nii korterelamutele, ühiskondlikele- kui ärihoonetele vastavalt tellija projektile ning maksimaalses valmidusastmes. Fassaadielemente kasutatakse enamasti korruselamute välisperimeetri avatäite- ja soojustuselemendina.

vaata lähemalt
Helsingi Keskraamatukogu

Katuseelemendid

Puitkarkassil katuseelemendid on hingava konstruktsiooniga ning sobilikud erinevat tüüpi ning suurusega hoonetele. Katuseelemente saab juba tehases osaliselt katusekattematerjaliga katta.

vaata lähemalt
Elementmajad

Elementmajad

Elementmaja kõik osad valmivad suurelementidena tehases. Näiteks välissein koos uste ja akendega või katus koos kattematerjaliga on tehases valmis ehitatud ja monteeritakse tõstemehhanismiga paika, vähendades oluliselt ehitusaega. 

vaata lähemalt
Elementmaja

Moodulhooned

Moodulmajad toodetakse tehases väga kõrge valmidusastmeni. Reeglina on moodulid nii seest kui väljast kuni 80-90% ulatuses viimistletud ja mööbel paigaldatud. Moodulitest on majanduslikult kõige mõistlikum ehitada hooneid, kus on võimalik kasutada sarnaseid mooduleid/hoone komponente.

vaata lähemalt

Näited tehtud töödest

Puithooned
Oleme ehitanud üle 2500 puithoone 25 riiki
Insenerid
Müügikonsultandid on kõik inseneri haridusega
Projekteerijad
Meie meeskonnas on 12 projekteerijat