Võta ühendust meie konsultandiga

Kartanon moodulerkerid

Timbeco elemenditehas tootis katuse moodulerkerid kahele kortermajale Soomes. Tegemist oli katuse konstruktsioonist eemalduvate aknaavadega, mille ehituse peatöövõtja lahendas tehases valmistatud erker-moodulitena. Erkerite tootmine tehases võimaldab objekti ehituse aega oluliselt kokku hoida.
Tehases toodetakse moodulerkerid turvaliselt tootmislaudadel. Objektil seevastu peaks erkereid ehitama katusel, mis on aeganõudev ja ohtlik.
Moodulerkerite teostus oli meie jaoks põnev projekt. Tavapärase puitelementide tootmise kõrval saime uusi kogemusi ka katuse moodulite tootmises. Projekti edukuse aluseks olid põhjalikud katuse joonised peatöövõtjalt. Kuid samuti ka meie võimekus projekteerida HSB CADis 3D formaadis. Projekteerimise 3D formaat võimaldab parema ülevaatlikkuse tõttu nii tellijal, kui ka tootjal paremini hinnata sõlmlahenduste sobivust.
Projeketis kasutati ka FB Securot. Tegemist on uuendusliku tuletõkkelahendusega, mis kasutab kuumuse käes paisuvat ainet. Läbi paisumise takistab Securo FB tule ja suitsu leviku tuulutusavadesse. Kasutada saab Securo tuletõkkelahendust näiteks puitkatuste ja puitfassaadide ehituses.


Asukoht


Vaata ka

Sydal

Puitelementidest koolimaja Sydalen, Norra

Ideaalne puhkemaja kogu perele. Hoone eripäraks on suured aknad ja avar terrass. Hoone ehitamisel on kasutatud puitelementidest konstruktsioone.

vaata lähemalt
Eranaja

Puitelementidest eramaja Luige, Harjumaa

Puitelementidest eramaja, mis varustatud päikesepaneelidega. Kasutatud on puitkonstruktsioon ja puitferm-konstruktsioone kogu maja lõikes.

vaata lähemalt

Puithooned
Oleme ehitanud üle 2500 puithoone 25 riiki
Insenerid
Müügikonsultandid on kõik inseneri haridusega
Projekteerijad
Meie meeskonnas on 12 projekteerijat