Võta ühendust meie konsultandiga

Haimoon kooli seinaelemendid

Timbeco tootis puitelementidest lasteaed algkooli Soomes. Timbeco elemenditehases paigaldati muu hulgas seinaelementidesse ka suuremõõdulised aknad. Akende sillustena kasutati tavapuidu asemel liimpuitu, mis on tavapuidust oluliselt tugevam ning võimaldab luua pikki sildeid.
Kliendile oli ehitise energiasäästlikkus väga oluline, seetõttu kasutati akende tihendamisel tavapärase teipimise asemel silikonisarnast mastiksit. Mastiks annab maksimaalselt õhutiheda tulemuse ja jääb tänu oma vetruvale omadusele õhutihedaks ka peale akende reguleerimist. Kuna hoone püstitus toimus talvel, oli oht, et puitelemendid võivad saada märjaks. Tänu puitelementide kvaliteetsele pakendamisele olid elemendid ilmastiku eest kaitstud kogu hoone püstituse jooksul.
Hoone: algkool- lasteaed
Toode: elementmaja terviklahendus
Puitelementide maht: 3000 m2
Hoone põrandapindala: 2600 m2

Elementmajad

Timbeco Woodhouse elementmajad valmivad suurte elementidena tehases. Suurte elementide puhul on terve konstruktsioon (nt. välissein koos uste ja akendega või katus) tehases valmis ehitatud ja monteeritakse tõstemehhanismiga paika, vähendades oluliselt ehitusaega. Suurelemendid on kuni 12 meetrit pikad ja 2,8 meetrit kõrged (eriveoste puhul ka kõrgemad).

Timbeco elementmajad on toodetud vastavuses rahvusvaheliste ehitusnormidele ja seadustega. Kandvates konstruktsioonides kasutame tugevussorteeritud puitu (C24). Jäikuse saavutamiseks on elementide tapid teostatud täisautomaatsete puidutöötlusmasinatega, mis võimaldab meil sissetappida puidust diagonaalid ja tapipesad. Oleme paindlikud ja suudame toota elementhooned vastavalt tellija projektile.

Puitsõrestik tehnoloogial elementmajad on mitmete oluliste eelistega võrreldes ehitusplatsil ehitatavast majast – ehituse kiirus, rahaline kokkuhoid, kindel kvaliteet ja garantii.


Asukoht


Vaata ka

Puitelementidest eramu Lääne-Harju vallas

Timbeco püstitas puitelementidest L.-kujulise eramu Lääne-Harju vallas. Hoones on kasulikku pinda 159,2 m2.

vaata lähemalt

Puitelementidest hooned Norras

Timbeco projekteeris, tootis ja paigaldas puitelementidest ridaelamu Ahvenamaal Mariehamnis

vaata lähemalt

Oleme ehitanud üle 2500 puithoone 25 riiki
Müügikonsultandid on kõik inseneri haridusega
Meie meeskonnas on 12 projekteerijat