Võta ühendust meie konsultandiga

Bronnhoiden majad

Timbeco tootis puitelemendid ja ehitas väljast valmis majakarbid kahele eramule Norras. Eramud teeb eriliseks Timbeco tehases seinaelementidele paigaldatud tsementfassaadiplaatidest lõppviimistluskiht. Fassaadiplaatide paigaldamine tehases aitab kokku hoida ehituse aega objektil andes sealjuures hoonele modernse ja hooldusvaba välimuse.

  • Bronnhoiden elementmaja asukoht: Halden Norra
  • Ehitise tüüp: 2 eramut
  • Arhitektuur: kliendi poolt
  • Kliendi tellimus: väljast valmis, seest elektri- ja siseviimistlusvalmis majakarp
  • Ehitussüsteem: tehases valmistatud puitkarkass elementmajad

Tehase komplekt

Timbeco  elementkonstruktsioonil eramud valmivad suurte elementidena tehases. Suurte elementide puhul on terve konstruktsioon (nt. välissein koos uste ja akendega või katus) tehases valmis ehitatud ja monteeritakse tõstemehhanismiga paika, vähendades oluliselt ehitusaega. Suurelemendid on kuni 12 meetrit pikad ja 2,8 meetrit kõrged (eriveoste puhul ka kõrgemad).

Timbeco elementmajad on toodetud vastavuses rahvusvaheliste ehitusnormidele ja seadustega. Kandvates konstruktsioonides kasutame tugevussorteeritud puitu (C24). Jäikuse saavutamiseks on elementide tapid teostatud täisautomaatsete puidutöötlusmasinatega, mis võimaldab meil sissetappida puidust diagonaalid ja tapipesad. Oleme paindlikud ja suudame toota elementhooned vastavalt tellija projektile.

Seinaelemendid: Tootearenduse tulemusel paigaldati Timbeco elemenditehases välisseinaelementidele lisaks akendele/ustele ja elektrivalmidusele ka tsementfassaadiplaatidest lõppviimistluskiht. Seni on välisseinaelementidele lõppviimistlusmaterjalidest saanud tehases paigaldada vaid puitu ja metalli.

Tsementfassaadiplaadi paigaldamine tehases võimaldab oluliselt kokku hoida maja ehituse aega ja sellest tulenevalt ka raha, kuna puudub vajadus välisviimistluskihti kuidagi täiendavalt töömaal töödelda. Tsementfassaadiplaadid on vastupidavad, ilmastikukindlad ja hooldusvabad. Fassaadiplaatidega saab majale anda kaasaegse ja modernse välimuse.

Katuseelemendid: vältimaks kandvaid siseseinu terve teise korruse ulatuses, kasutati katuseelementide kandekarkassi valmistamisel liimpuittalastikku. Liimpuitkarkass võimaldab valmistada katuseelemente sildega kuni 15 meetrit. Bituumen katusekate paigaldati katuseelementidele töömaal.


Asukoht


Vaata ka

Sydal

Puitelementidest koolimaja Sydalen, Norra

Ideaalne puhkemaja kogu perele. Hoone eripäraks on suured aknad ja avar terrass. Hoone ehitamisel on kasutatud puitelementidest konstruktsioone.

vaata lähemalt
Eranaja

Puitelementidest eramaja Luige, Harjumaa

Puitelementidest eramaja, mis varustatud päikesepaneelidega. Kasutatud on puitkonstruktsioon ja puitferm-konstruktsioone kogu maja lõikes.

vaata lähemalt

Puithooned
Oleme ehitanud üle 2500 puithoone 25 riiki
Insenerid
Müügikonsultandid on kõik inseneri haridusega
Projekteerijad
Meie meeskonnas on 12 projekteerijat