Võta ühendust meie konsultandiga

Bronnhoiden puitelementidest eramajad

Timbeco tootis puitelemendid ja ehitas väljast valmis majakarbid kahele eramule Norras. Eramud teeb eriliseks Timbeco tehases seinaelementidele paigaldatud tsementfassaadiplaatidest lõppviimistluskiht. Fassaadiplaatide paigaldamine tehases aitab kokku hoida ehituse aega objektil andes sealjuures hoonele modernse ja hooldusvaba välimuse.

  • Bronnhoiden elementmaja asukoht: Halden Norra
  • Ehitise tüüp: 2 eramut
  • Arhitektuur: kliendi poolt
  • Kliendi tellimus: väljast valmis, seest elektri- ja siseviimistlusvalmis majakarp
  • Ehitussüsteem: tehases valmistatud puitkarkass elementmajad

Seinaelemendid:

Tootearenduse tulemusel paigaldati Timbeco elemenditehases välisseinaelementidele lisaks akendele/ustele ja elektrivalmidusele ka tsementfassaadiplaatidest lõppviimistluskiht. Seni on välisseinaelementidele lõppviimistlusmaterjalidest saanud tehases paigaldada vaid puitu ja metalli.

Tsementfassaadiplaadi paigaldamine tehases võimaldab oluliselt kokku hoida maja ehituse aega ja sellest tulenevalt ka raha, kuna puudub vajadus välisviimistluskihti kuidagi täiendavalt töömaal töödelda. Tsementfassaadiplaadid on vastupidavad, ilmastikukindlad ja hooldusvabad. Fassaadiplaatidega saab majale anda kaasaegse ja modernse välimuse.

Katuseelemendid:

vältimaks kandvaid siseseinu terve teise korruse ulatuses, kasutati katuseelementide kandekarkassi valmistamisel liimpuittalastikku. Liimpuitkarkass võimaldab valmistada katuseelemente sildega kuni 15 meetrit. Bituumen katusekate paigaldati katuseelementidele töömaal.


Asukoht


Vaata ka

Rahvakooli-elementmaja-puitfassaad

Puitelementidest ridamaja Pirital

Timbeco projekteeris, tootis ja paigaldas puitelementidest ridaelamu, mis koduks 8 perekonnale. Ridaelamu võtmed kätte lahendusena.

vaata lähemalt
Greenplace

Stock office hooned Saksamaal

Timbeco projekteeris, tootis ja paigaldas puitelementidest ja CLT-st stock office tüüpi hoone Saksamaal Hassclochis.

vaata lähemalt

Puithooned
Oleme ehitanud üle 2500 puithoone 25 riiki
Insenerid
Müügikonsultandid on kõik inseneri haridusega
Projekteerijad
Meie meeskonnas on 12 projekteerijat