Võta ühendust meie konsultandiga

Lervig B8 seinaelemendid

Lervig B8 seinaelemendid Norras. Timbeco tootis puidust seinaelemendid 8-kordsele betoonkonstruktsiooniga korrusmajale Norras. Puidust seinaelementide kasutamine betoonkonstruktsiooniga hoonete ehitamisel suurendab oluliselt hoone ehitamise kiirust ja sellega seoses väheneb ka hoone ehituse eelarve.
Timbeco paigaldas seinaelementidesse ka aknad. Kuna aknad paigaldatakse seinaelementidesse tehases, võimaldab see tihendada aknad oluliselt õhukindlamini, võrreldes sellega, kui aknad oleks paigaldatud ehitusobjektil.
Kliendi poolt teostatud rõhutesti tulemusel mõõdeti korrusmajas Norra passiivmaja standardist parem õhupidavus. Rõhutesti tulemused näitavad, et Timbeco poolt kasutatavad betooni ja puitkonstruktsiooni ühendussõlmed on väga energiasäästlikud ning puitelementide kasutamine betoonskonstruktsiooniga hoonetel suurendab hoone energiasäästlikkust.

Ehitis: 8-kordne korrusmaja
Toode: puidust seinaelemendid
Seinaelementide maht: 2000 m2

Timbeco fassaadielemendid

Fassaadielemendid vastavalt tellija projektile maksimaalses valmiduses ja koos avatäidetega. Fassaadielementides kasutatavad materjalid on sertifitseeritud vastava materjali tootja poolt. Enamasti kasutatakse fassaadielemente korruselamute välisperimeetri avatäite- ja soojustuselemendina. Enamlevinud kasutusvaldkond on monoliitsete ja monteeritavast betoonist ehitiste juures, kus hoone kandvad postid ja vahelaed valmistatakse betoonist. Suurte hoonete ehitamisel aitab fassaadielementide kasutamine oluliselt suurendada ehituseprotsessi kiirust.

Timbeco fassaadielemendi välisviimistlusena saab kasutada kõiki levinud fassaadiviimistlus-võimalusi: kivivooder, krohv, ehitusplaat, vineer, puitlaudis jne. Tarnime kliendi soovi korral ka viimistlemata fassaadielemente. Sellisel juhul toimub fassaadi lõplik viimistlemine objektil kohapeal. Samuti paigaldatakse kohapeal ka kõik avatäited.


Asukoht


Vaata ka

Puitelementidest hooned Norras

Timbeco projekteeris, tootis ja paigaldas puitelementidest ridaelamu Ahvenamaal Mariehamnis

vaata lähemalt

Puitelementidest ridamaja Ahvenamaal

Timbeco projekteeris, tootis ja paigaldas puitelementidest ridaelamu Ahvenamaal Mariehamnis

vaata lähemalt

Oleme ehitanud üle 2500 puithoone 25 riiki
Müügikonsultandid on kõik inseneri haridusega
Meie meeskonnas on 12 projekteerijat