Timeco Woodhouse OÜ osaleb 11.-14. aprillini Eesti Näituste messikeskuses toimuval rahvusvahelisel ehitusmessil „Eesti ehitab 2012“, mis on suurima ekspositsioonipinna ning osalevate firmade ja külastajate arvuga erialamess Eestis.

„Mess on ideaalne koht usaldusväärsete isiklike suhtete loomiseks, mis on täna äritegevuses kõrgelt hinnatud,“ sõnab Timbeco Woodhouse OÜ juhatuse liige Siim Leisalu. „Üllatame ka seekord oma seniseid ja tulevasi kliente suurepäraste sooduspakkumistega ning tutvustame kõigile huvilistele Timbeco looduslikest materjalidest puit-, element- ja ökomaju.“

Timbeco Woodhouse osaleb „Eesti Ehitab 2012” messil koos oma hea koostööpartneriga OÜ-ga Tervemaja.  Timbeco Woodhouse sõbralikud müügimehed leiate boksist B1-18.

„Eesti ehitab“ on ehitusvaldkonna erialamess, mis keskendub innovaatiliste tehnoloogiate, ehituskonstruktsioonide ja -materjalide, -masinate, -seadmete ja -tööriistade esitlemisele ning samuti kinnisvaraarenduse, -hoolduse ja -halduse ja paljude teiste teemade avamisele ning uusima oskusteabe, kogemuste ja oskuste levitamisele. Mess toimub 16. korda.

Mess on avatud:
kolmapäeval, 11. aprillil kell 11-18
neljapäeval, 12. aprillil kell 10-18
reedel, 13. aprillil kell 10-18
laupäeval, 14. aprillil kelll 10-17

Rohkem informatsiooni: www.fair.ee

Näited tehtud töödest