Timbeco Suusahullud osalesid juba traditsiooniks kujunenud 2. artu Teatemaratonil edukalt kahe võistkonnaga

Timbeco Woodhouse OÜ osales 10. veebruaril peetud 2. Tartu Teatemaratonil koguni kahe suusameeskonnaga – kõik kaheksa võistkonnaliiget lõpetasid edukalt distantsi ja lubavad järgmisel aastal taas üritusel kaasa lüüa.

Suusahullud 1 meeskond koosseisus Margus, Tõnis, Mait ja Siim sõitsid ajaga 3 tundi ja 59 minutit end 64dale kohale, kokku osales Teatemaratonil 165 meeskonda. Võrreldes eelmise aastaga paranes meeskonna aeg ligi 1 tunni ja 5 minuti võrra.

Timbeco Suusahullud 2 meeskond koosseisus Ivar, Kuido, Heros ja Carmen sõitsid ajaga 5 tundi ja 9 minutit välja 131nda koha, 156 meeskonna hulgas ning eelmise aastaga võrreldes paranes aeg rohkem kui 20 minutit.

“Üritus oli igati positiivne ja meeldejääv ning kindlasti kordame seda järgmisel aastal,“ sõnab Timbeco Woodhouse OÜ juhatuse liige Siim Leisalu, kes osales ka ise võistlustel. „Järgmise aasta eesmärk võiks mõlemal tiimil olla parandada oma selle aasta tulemuse. Tartu Teatemaratonist osavõtmine on kujunemas meie firmas juba traditsiooniks, kõik osalenud liikmed lubasid ka järgmine aasta stardis olla“

Töötajate ühist sportimist toetab rahaliselt ka Timbeco Woodhouse OÜ. „Püüame oma töötajatega aktiivselt rahvaspordiüritustel kaasa lüüa – lisaks Teatemaratonile oleme eelnevatel aastatel osalenud ka Kuldkala ja Käi Jala! võistlustel,“ räägib Siim Leisalu. 2013 aastal plaanib Timbeco sportlik kollektiiv minna ka Võhandu 100 maratonile.

10. veebruaril 2013 toimunud Tartu Teatemaratoni korraldas Klubi Tartu Maraton. Võistluse eesmärk oli pakkuda rahvasuusatajatele uut sportlikku väljakutset meeskonnatööna. Võisteldi neljaliikmeliste võistkondadena ühes võistlusklassis, mis koosnes neljast etapist: 1. etapp Otepää – Matu 12 km, 2. etapp Matu – Kuutse 20 km, 3. etapp Kuutse – Palu 14,6 km ja 4. etapp Palu – Elva 16,4 km.

Näited tehtud töödest