Timbeco

Paljud väikeettevõtted ei kasuta kõiki saadaval olevaid võimalusi ega lõika kasu ettevõtte tegevuse laiendamisest üle piiride. See tähendab, et nad ei rakenda kogu oma potentsiaali. Euroopa Komisjon loodab seda muuta, näidates kui palju on võimalik saavutada ühtsel turul, olles Euroopale avatud.

2017 aasta kampaania „EU Open for Business“ raames soovivad siseturu, tööstuse, ettevõtluse ja väike- ja keskmiste ettevõtete (VKE) peadirektoraat (Majanduskasvu Peadirektoraat) koostöös Enterprise Europe Network jõuda peaaegu kahe miljoni idu- ja kasvufirmani Sloveenias, Tšehhi Vabariigis, Leedus, Eestis ja Bulgaarias. Idu- ja kasvufirmad on olulised Euroopa majanduskasvule – uued ettevõtted loovad turul uusi töökohti ja uusi tooteid.

Selleks et lahendada probleeme, millega uued ettevõtted silmitsi seisavad, teeb Euroopa Komisjon tööd selle nimel, et eemaldada takistusi ettevõtte laienemise teelt. Nii viivad nad Euroopa majandusraamistiku tõhususe maksimumini ja tagavad parema juurdepääsu rahastamisele, oskustele ja intellektuaalomandi kaitsele. Kõik see on võimalik tänu ühtsele turule.
See 12-kuuline teabekampaania, mida rahastatakse programmi COSME (Euroopa ettevõtete konkurentsivõime ning väikeste ja keskmise suurusega ettevõtjate programm) raames, toimub 2017. aasta lõpuni Sloveenias, Leedus, Eestis, Tšehhi Vabariigis ja Bulgaarias.

Käimasolevas 2017 kampaania „EU Open for Business“ reklaamides osaleb ka Timbeco Woodhouse OÜ. Püüame omaltpoolt aidata levitada „EU Open for Business“ edulugusid, internetireklaame ja sotsiaalmeedia postitusi.

Timbeco edulugu

27.-29. oktoobril 2014 viibis Eesti Kaubandus-Tööstuskoja korraldatud kontaktvisiidil Rootsis kaheksa- liikmeline Eesti ettevõtjate delegatsioon. Visiidi raames toimunud äriseminar ja kahepoolsed kontaktkohtumised Rootsi ettevõtetega leidsid aset Dalarna maakonnas asuvates Borlänge ja Faluni linnades. Visiidil osales ka Timbeco Woodhouse OÜ müügijuht Oliver Immato ja sai kasuliku ärikontakti Faluni omavalitsusest.

„Reeglina ei ole meil omavalitsustele midagi pakkuda ja nende hangetele on raske kui mitte võimatu üldsegi kvalifitseeruda. Faluniga läks teisiti. Mitmete asjade kokkulangevusel ja väga suure pingutuse tulemusel õnnestus nende hankel osaleda ja ka võita. Eelmisel aastal tarnisime Falunisse vanadekodu ja selle järeltõukena alustasime lasteaia ehitusega. Vanadekodust on saanud meie jaoks väga oluline referents ja selle kõige tulemusel oleme Rootsi turul ka üldiselt suurema hoo sisse saanud. Ma ei tea, kuidas on läinud teistel reisil osalejatel, aga ma arvan, et juba ainuüksi meie tulemus oli väärt kogu ürituse korraldamist“

Oliver Immato
Rootsi turu müügijuht
Timbeco Woodhouse OÜ

Vaata lisaks teiste ettevõtete edulugusid SIIT!

Näited tehtud töödest