Võta ühendust meie konsultandiga

Sande Småhus moodulmaja

Timbeco Woodhouse OÜ koostas tehnilise projekti ning tootis ruumelemendid Sande Småhus moodulmaja tarbeks . Timbeco Norge AS püstitas moodulid ja tegi kõik vajalikud lisatööd objektil kohapeal. Kõik mooduli konstruktsiooni osad lahendati tehases toodetud puitelementidest. Hoone sai objektil ilmastikukindlaks vaid mõne päevaga.

Ehitise tüüp: Ruumelementidest moodulmaja
Asukoht: Sande, Norra
Põrandapindala: 66 m2
Kliendi tellimus: väljast valmis
Arhitektuur: Christensen og Søberg
Ehituse süsteem: tehases valmistatud ruumelemendid

Tehasekomplekt
Tehases paigaldati soojustatud-tihendatud ruumelementidele puitlaudis ja aknad. Peale ruumelementide monteerimist paigaldati katusekattematerjal ning viimistleti maja väljast lõplikult.

Väljakutse
Alatine väljakutse moodulitega on transport. Moodulkonstruktsioonide optimeerimine, et tunnelitest läbi mahuks ning transpordimaht võimalikult efektiivselt ära kasutatud saaks.


Asukoht


Vaata ka

Helsingi Keskraamatukogu

Helsingi keskraamatukogu katuseelemendid ja fassaadielemendid

Timbeco Woodhouse tootis puitelementidest fassaadi- ja katuseelemendid Helsingi keskraamatukogu hoonele. Puitelementide maht kokku oli 8000 m2.

vaata lähemalt
elementmaja

Puitelementidest puhkemajad Hattevarden Norras

Kuigi tegemist väiksemat tüüpi puhkemajadega, siis tehniliselt väga keerukad. Kasutatud on nii puitkonstruktsioone, teraskonstruktsioone (postid-talad), puitferm-konstruktsioone kogu maja lõikes.

vaata lähemalt

Puithooned
Oleme ehitanud üle 2500 puithoone 25 riiki
Insenerid
Müügikonsultandid on kõik inseneri haridusega
Projekteerijad
Meie meeskonnas on 12 projekteerijat