Võta ühendust meie konsultandiga

Purde elementmaja

Asukoht: Kambja vald Tartumaa
Arhitektuur: individuaalne arhitektuur
Konstruktsioon: Thermolog öko-puitkarkass elementmaja
Tellitud valmidus: võtmed kätte
Tehase komplekt: tehases toodeti ilmastikukindel lahtine majakarp, st ilma avatäidete ja välisviimistluseta.
Ilmastikukindla majakarbi püstitus: 2 nädalat
Ehituse aeg tellitud valmidusse: 7 kuud
Energiaklass: B-energiaklass
Projektijuht: Madis Lobjakas
Ehitusjuht: Kuido Karner

Projekti kirjeldus
Tänu veekogu lähedusele nõudis projekt algusest lõpuni tavapärasest erinevaid lahendusi. Savise ja niiske pinnase tõttu teostati eramule raudbetoonvundament, mille stabiilsus on parem kui lintvundamendil. Kuna hoone asub kaldapealsel siis on hoone projekteeritud ühest küljest nõlva sisse. Veekogule avaneva vaate ärakasutamiseks on esimesel korrusel kasutatud klaasnurgaga aknaid. Akendele on paigaldatud elektrilised rulood. Teise korruse akendel on paketisisesed rulood. Maja köetakse õhk-vesi soojuspumbaga. Hoones on soojustagastusega ventilatsioon ja tsentraalne tolmuimemissüsteem.

Elementmajad

Timbeco Woodhouse elementkonstruktsioonil eramud valmivad suurte elementidena tehases. Suurte elementide puhul on terve konstruktsioon (nt. välissein koos uste ja akendega või katus) tehases valmis ehitatud ja monteeritakse tõstemehhanismiga paika, vähendades oluliselt ehitusaega. Suurelemendid on kuni 12 meetrit pikad ja 2,8 meetrit kõrged (eriveoste puhul ka kõrgemad).

Timbeco elementmajad on toodetud vastavuses rahvusvaheliste ehitusnormidele ja seadustega. Kandvates konstruktsioonides kasutame tugevussorteeritud puitu (C24). Jäikuse saavutamiseks on elementide tapid teostatud täisautomaatsete puidutöötlusmasinatega, mis võimaldab meil sissetappida puidust diagonaalid ja tapipesad. Oleme paindlikud ja suudame toota elementhooned vastavalt tellija projektile.

Puitsõrestik tehnoloogial elementmajad on mitmete oluliste eelistega võrreldes ehitusplatsil ehitatavast majast – ehituse kiirus, rahaline kokkuhoid, kindel kvaliteet ja garantii.


Asukoht


Vaata ka

Sydal

Puitelementidest koolimaja Sydalen, Norra

Ideaalne puhkemaja kogu perele. Hoone eripäraks on suured aknad ja avar terrass. Hoone ehitamisel on kasutatud puitelementidest konstruktsioone.

vaata lähemalt
Eranaja

Puitelementidest eramaja Luige, Harjumaa

Puitelementidest eramaja, mis varustatud päikesepaneelidega. Kasutatud on puitkonstruktsioon ja puitferm-konstruktsioone kogu maja lõikes.

vaata lähemalt

Puithooned
Oleme ehitanud üle 2500 puithoone 25 riiki
Insenerid
Müügikonsultandid on kõik inseneri haridusega
Projekteerijad
Meie meeskonnas on 12 projekteerijat