Võta ühendust meie konsultandiga

Sooääre elementmaja

Asukoht: Nõva vald Harjumaa
Esmasest kontaktist objekti valmimiseni: 15 kuud
Projekti staatus esimesel kohtumisel: olemas krunt
Arhitektuur: modifitseeritud tüüpprojekt Timbeco 146
Konstruktsioon: tehases toodetud ThermoLog elementmaja
Tellitud valmidus: vundamendi ehitusega väljast valmis majakarp
Majakakarbi püstitus: 3 päeva
Ehitus lõppvalmidusse: 2 kuud
Klient jõudis Timbeco juurde hetkel, kui oli soetanud krundi. Esmaseks ülesandeks sai arhitektuuri valik. Kliendiga külastati mitmeid Timbeco referentsmaju. Arhitektuuri lõplik valik langes tüüpprojektile Timbeco 146, millele tehti kliendipoolseid täiendusi.

Tegemist on Thermolog elementmajaga. Maja toodeti tehases soojustatud elementidena (kilpidena). Tehases paigaldati ja tihendati ka aknad. Tavapäraste materjalide asemel kasutati looduslikke materjale (soojustus, tuuletõke, aurutõke, sisemine vooder). Tavapäraselt oleks saanud paigaldada tehases ka välisvoodri, kuid tänu vertikaalsele välisvoodrile, oli kohapeal välisviimistluse paigaldamine otstarbekam.

Elementmajad

Timbeco Woodhouse elementmajad valmivad suurte elementidena tehases. Suurte elementide puhul on terve konstruktsioon (nt. välissein koos uste ja akendega või katus) tehases valmis ehitatud ja monteeritakse tõstemehhanismiga paika, vähendades oluliselt ehitusaega. Suurelemendid on kuni 12 meetrit pikad ja 2,8 meetrit kõrged (eriveoste puhul ka kõrgemad).

Timbeco elementmajad on toodetud vastavuses rahvusvaheliste ehitusnormidele ja seadustega. Kandvates konstruktsioonides kasutame tugevussorteeritud puitu (C24). Jäikuse saavutamiseks on elementide tapid teostatud täisautomaatsete puidutöötlusmasinatega, mis võimaldab meil sissetappida puidust diagonaalid ja tapipesad. Oleme paindlikud ja suudame toota elementhooned vastavalt tellija projektile.

Puitsõrestik tehnoloogial elementmajad on mitmete oluliste eelistega võrreldes ehitusplatsil ehitatavast majast – ehituse kiirus, rahaline kokkuhoid, kindel kvaliteet ja garantii.


Asukoht


Vaata ka

Puitelementidest eramu Lääne-Harju vallas

Timbeco püstitas puitelementidest L.-kujulise eramu Lääne-Harju vallas. Hoones on kasulikku pinda 159,2 m2.

vaata lähemalt

Puitelementidest hooned Norras

Timbeco projekteeris, tootis ja paigaldas puitelementidest ridaelamu Ahvenamaal Mariehamnis

vaata lähemalt

Oleme ehitanud üle 2500 puithoone 25 riiki
Müügikonsultandid on kõik inseneri haridusega
Meie meeskonnas on 12 projekteerijat