Osaleme 6. – 9. aprillini Eesti Näituste messikeskuses toimuval Eesti Ehitab 2016 messil. Tule külasta meie stendi B korpuse esimesel korrusel, stendi number on B1-13.

Erakliendile

Kuna energiasäästlikkuse ja loodusläheduse teema on majaehituses järjest aktuaalsem, tutvustame messil meie ökomaja lahendust Thermolog. Kuid näitame ja räägime ka klassikalise elementmaja ning palkmaja võimalustest. Samuti tahaksime tulevastele majaomanikele tutvustada võimalusi, kuidas nad saavad ehitaja töö kvaliteeti lihtsate võtetega mõõta ja miks on maja õhupidavus oluline.

Ärikliendile

Äriklientidele on plaan tutvustada betoonist korrusmajadele mõeldud välisseina puitpaneelide lahendusi. Tehases paigaldatud avatäidete ja välisviimistlusega puidust välisseinapaneele saab kasutada nii elu-, äri- kui ühiskondlike hoonete ehitusel. Oleme Soomes ja Norras teostanud puidust välisseinapaneelide lahendusi mitmetele korrusmajadele. Usume, et ka Eesti turul võiks selline ehitusviis palju enam tähelepanu ja kasutust leida. Peatöövõtja jaoks on puidust välisseinapaneelide kasutamine seotud mitmete ehituse maksumuse ja ehituse kiiruse eelistega, mida tahaksimegi messil tutvustada.

 

Näited tehtud töödest