Helsingi Keskraamatukogu hoone

Aasta tehasemaja 2019 võitjad on selgunud. Üldvõidu “Prefab House of the year 2019” sai Helsingi Keskraamatukogu hoone. Lisaks võitis hoone veel ka „VELUXi eripreemia parima valguslahenduse eest ja ESSVE eripreemia võitja. Oleme tulemuse üle uhked ja Aasta Tehasemaja 2019 peaauhind on Timbeco töötajatele väga suureks tunnustuseks.

Helsingi raamatukogu Oodi on Timbeco 25-aastase ajaloo vältel üks keerukaim ja pikema kestusega projekt. Väljakutseid pakkus insenertehniliste lahenduste väljatöötamine, massiivsete puitelementide tootmine ja ehitamise organiseerimine objektil.

Oodi projekt on suurepärane tõestus, et puit sobib suurepäraselt linnakeskkonda ja ühiskondlikele hoonetele ning loodame, et tulevikus ehitatakse järjest rohkem uusi avalikke hooneid keskkonnasõbralikust puitmaterjalist.

Suurimad tänud kõigile, sest ilma suurepäraseta meeskonnata poleks Timbeco seda projekti suutnud ellu viia. Erilised tänud antud projekti põhilistele vedajatele Indrek, Timo, Karel, Verner ning tootmine. See projekt oli kõva proovi – ja tõestuskivi, millega edukalt hakkama saime.

Lisainfo leiab siit ja siit.

Näited tehtud töödest