Timbeco Woodhouse OÜ on atraktiivne tööandja, oleme avatud uutele ideedele, inimestele ja väljakutsetele. Meie pikaealisus ja suured kogemused rahvusvahelistel turgudel pakuvad töötajatele stabiilsust, kindlustunnet ning uusi võimalusi. Meie eesmärk on olla oma tegevusalal parim ning meie loodud sisseelamis- ja koolitussüsteemid tagavad kõigile uutele töötajatele suurepärased arenguvõimalused. Oleme ekspordile keskendunud ettevõte ning meie juures võimalus saada rahvusvaheline töökogemus.

Timbeco on tuntud oma rohelise ja perekeskse mõtteviisi poolest, meie eesmärk on hoida keskkonda ning parandada inimeste elukvaliteeti. Meie ettevõtluskultuur põhineb ühiskondlikul aktiivsusel ja vastutusel. Oleme veendunud, et paindlik ja perekeskne töökorraldus on kasulik nii tööandjale kui ka töövõtjale.

Meie kontoris ja tootmisbaasis Saku vallas Tõdval on loodud tänu suurtele investeeringutele hoonetesse ja modernsesse tehnoloogiasse kõigile töötajatele kaasaegsed töötingimused. Hoolime oma töötajate tervisest, viies korrapäraselt läbi töötajate tervisekontrolli ning tagades neile tööks parimad võimalused.
Timbeco headest töötingimustest annab kinnituse ka meile väljastatud “Kaunis Eesti Kodu” tunnistus.
Ettevõtte stabiilset finantsolukorda kinnitab aastaid Krediidiinfolt saadud väga hea ehk AAA-reiting, mis omakorda tagab meie töötajatele turvatunde töötasu kättesaamise ja firma püsimise osas. Meil on kasutusel motiveeriv palgasüsteem, tänu millele on meie töötajate palk konkurentsivõimeline.

Meeskonnavaim

Ühiselt veedetud kvaliteetaeg on oluline töötajate ühtsus- ja meeskonnatunde tõstmiseks, panustame suurima heameelega ühisüritustesse alates spordivõistlustest, jõulupidudest ja suvepäevadest kuni mitmepäevaste suusareiside ning pereüritusteni. Lööme kollektiivselt ja aktiivselt kaasa rahvaspordisündmustel nagu Tartu Maraton, Kuldkala, Käi Jala jne.

<<<<-Timbeco spordiklubi ->>>>

Hea sisekliima on kõigi suurte võitude ja kordaminekute aluseks ning pingutame selle nimel, et meie töötajad tunneksid uhkust ning rõõmu ägedast kollektiivist ja hea meeskonnavaimust. Meil väärtustatakse pikaajalist töösuhet ning peame oluliseks igal aastal pidada meeles inimesi, kel täitus 3, 5, 10 või 15 aastat tööstaaži meie juures. Pikaajaline koostöö nõuab pingutamist mõlemalt osapoolelt ning staažikate töötajate kõrge arv on komplimendiks meie väljatöötatud personalipoliitikale.
Me ei rõhutata inimeste ja positsioonide vahelisi erinevusi, sest rahulolev, lojaalne ning arengusuutlik töötaja on meie suurim väärtus. Selle tagamiseks viime kõigi töötajatega vähemalt kord aastas läbi arenguvestluse.
Kui hetkel meie tööpakkumiste seas Sulle sobivat pole, aga tahaksid anda oma panuse meie ettevõtte arengusse, siis saada meile oma CV.

<<<<-Vaata ettevõtte tööpakkumisi->>>>

Sobid meile tööle, kui Sinu isikuomadused ja hoiakud on kooskõlas meie väärtustega. Meie peamised valikukriteeriumid on erialane professionaalsus, vastav haridus ning keelteoskus. Kasulikeks omadusteks on töökogemus teises kultuuris, soov muuta asju paremaks, teotahtelisus, julgus teha valikuid ja võtta vastutust, tahe areneda ning hoolimine teistest inimestest ja nende käekäigust.

Oleme uhked oma töötajate üle!

Lugupidamisega,

Siim

Siim Leisalu
Timbeco Woodhouse OÜ tegevjuht