Tule meie meeskonda müügijuhiks!

Keda otsime?

Otsime oma meeskonda inimest, kes soovib end müügivaldkonnas proovile panna ning töötada meie ettevõttes Skandinaavia turu müügijuhina. Timbeco poolt pakutavad lahendused on nüansirohked ning seetõttu on arenguprogramm heaks hüppelauaks ka vähese müügikogemusega inimestele.

Ootused kandidaadile

  • Suurepärane kui oled tegelenud müügitöö- või kliendihaldusega
  • Ehitusalane kõrgharidus (võib olla omandamisel)
  • Väga hea Exceli ja MS Office programmide oskus
  • Väga hea inglise ja eesti keele oskus kõnes ja kirjas
  • Täpsus ja detailidele orienteeritus

Milline näeb välja müügijuhi arenguprogramm?

Me arvame, et müügijuhi ametit saab õppida. Selleks olemegi koostanud programmi, mis aitab sul areneda müügispetsialistist – > müügijuhiks. Programmi algfaasis alustad müügispetsialisti ülesannetega: päringute haldamine, projekti eelarvestusprotsessi varustamine infoga ning müügijuhi abistamine igapäevases kliendihalduses. Programmi teises pooles võtad järjest üle otsese kliendisuhtluse ja alustad müügiprotsesside juhtimisega iseseisvalt. Kogu programmi jooksul on su kõrval mentor, kes aitab sul tekkinud takistused ületada. Lisaks aitavad sinu arengule kaasa tegevjuht, turundusjuht, eelarvestajad, projektijuhid, ostujuht, ehitusjuht ja paljud teised oma valdkonna tipptegijad.

Mida pakume?

Timbeco Woodhouse on nooruslik ja oma töötajatest hooliv ettevõte. Pakume motiveerivat palgasüsteemi ja põnevaid ühisüritusi.  Meie klientideks on väga võimekad rahvusvahelised ettevõtted, kellega meil on pikaajalised kliendisuhted. Kuna puitmajasektor kasvab kõikjal maailmas, siis on võimalus sektori arengus ise kaasa rääkida. Rahvusvahelistel messidel osalemine avardab silmaringi ja annab juurde väärtuslikke kontakte.

Saada oma CV aadressile info@timbeco.ee

Küsimuste korral võta ühendust ettevõtte tegevjuhi Siim Leisaluga siim@timbeco.ee

Siim