Võta ühendust meie konsultandiga

Katuseelemendid hübriidkonstruktsioonidele

 

Timbeco puitkonstruktsioonil katuseelemendid sobivad eelkõige hoonetele mis vajavad kiiret katuselahendust. Kuna katuseelemendid on suured, kaetud rullmaterjaliga ja siseviimistlusplaadiga, siis on hoone ilmastikukindlaks saavutamine väga kiire. Lisaks ei ole vaja enam kulukatele sisetöödele aega kulutada.

Vaata Metsäwoodi vineeritehase ehituse kohta siit -> 


Katuseelemendid

Katuselementide laadimine tehases

Oleme transportinud kuni 18m pikkuseid katuseelemente. Elementide tootmisprotsess näeb ette katuseelementide tootmist ja kohest äravedu.

Katuseelemendid

Katuseelementide transport

Katuseelemendid transporditakse objektile veoautodega täpselt õigeaegselt, et paigaldusprotsess saaks sujuvalt toimida.

Katuseelemendid

Katuselementide paigaldus metallkonstruktsioonile

Oleme projekteerinud ja paigaldanud mitmedimensioonilisi katuseelemente, kus kõik elemendid on eraldi projekteeritud.

Katuseelemendid

Katuseelementide paigaldus puitkonstruktsiooniga hoonetele

Katuseelemente saab tehaslikult toota nii lamekatustele kui viilkatusega hoonetel. Lamekatuste puhul saab eelnevat tehases kogu materjali elementidele kinnitada ja objektil kohapeal toimub vaid vuukide tihendamine.


Meie tooted

Helsingi Keskraamatukogu hoone

Fassaadielemendid

Fassaadielemendid nii korterelamutele, ühiskondlikele- kui ärihoonetele vastavalt tellija projektile ning maksimaalses valmidusastmes. Fassaadielemente kasutatakse enamasti korruselamute välisperimeetri avatäite- ja soojustuselemendina.

vaata lähemalt
Helsingi Keskraamatukogu

Katuseelemendid

Puitkarkassil katuseelemendid on hingava konstruktsiooniga ning sobilikud erinevat tüüpi ning suurusega hoonetele. Katuseelemente saab juba tehases osaliselt katusekattematerjaliga katta.

vaata lähemalt
Elementmajad

Elementmajad

Elementmaja kõik osad valmivad suurelementidena tehases. Näiteks välissein koos uste ja akendega või katus koos kattematerjaliga on tehases valmis ehitatud ja monteeritakse tõstemehhanismiga paika, vähendades oluliselt ehitusaega. 

vaata lähemalt
Elementmaja

Moodulmajad

Moodulmajad toodetakse tehases väga kõrge valmidusastmeni. Reeglina on moodulid nii seest kui väljast kuni 80-90% ulatuses viimistletud ja mööbel paigaldatud. Moodulitest on majanduslikult kõige mõistlikum ehitada hooneid, kus on võimalik kasutada sarnaseid mooduleid/hoone komponente.

vaata lähemalt

Näited tehtud töödest

Puithooned
Oleme ehitanud üle 2500 puithoone 25 riiki
Insenerid
Müügikonsultandid on kõik inseneri haridusega
Projekteerijad
Meie meeskonnas on 12 projekteerijat